Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen geribbelde siervazen met tuin decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond op deksel. Geribbeld. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Groot bord, gaaf. Klein bord, haarscheur. Afmeting: ø 28 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal, vogels decor. Bestaande uit: Kraagvaas, chip. Grote balustervaas, goed. Kleine balustervaas, goed. Afmeting: 25- 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met florale decors en Foo-honden op deksel. Grote deksel deels gerestaureerd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.
Zes maal divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen melkkan, twee trekpotjes van Höchst + Fürstenberg, Majolica dekseldoos, Royal Fine Porcelainde dekseldoos, pillendoosje. Afmeting: 7 - 13 cm...
Twee keramieken vogels. Bestaande uit: Eén maal Goebel, W. Germany 1967, chipje snavel. Eén maal genummerd A4, zwarte vogel op stam. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Grote Spaanse porseleinen figuur. Dansend paar. Gemerkt N.A.O. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee maal Spaans N.A.O. porselein. Bestaande uit: Meisje in nachtkleed + Meisje bij bron, pink af. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal porseleinen leeuw met brons-kleurige glazuur. Flessen of kaarskandelaren. Gemerkt G.P.S. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Acht maal antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Jugendstil vaas, genummerd. Twee goudsteen bekers, één chip. Twee glansplateel karaffen. Eén Japanse vaas, floraal/goud. Eén Satsuma wierookbrander...
Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen figuur van een hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Negen delen antiek Chinees Cargo porselein. Onder andere celadon. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.
Oude bruin geglazuurde Chinees porseleinen vaas met karper en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek Chinees roodlak dekseldoosje met vogel en bloesemtak decor. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese roodlak dekseldoos met berglandschap decor. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met florale oranje/rode en goud decor. Eén kopje vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 6- 8 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome borden met bloemvazen decor. Circa 1900. Gemerkt A.P.K. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke keramieken kastkommen. Onder andere Petrus Regout, Sphinx, goudsteen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome sierschotel met bloemvaas decor. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/draak decor. Lichte randschade. Afmeting: ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Delftse vogel, polychroom, 19e eeuw. Drie maal Tichelaar polychrome schotels. Twee 18e eeuwse bordjes, haarscheur. Grote 18e eeuwse schotel, gekram...
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...
Grote Delfts blauwe Royal Dutch Blue sierschotel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met floraal decor. Kleine randschade. Afmeting: ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen. Circa 1890. Afmeting: 11 x ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Delfts porseleinen vazen met riviergezicht decor. Afmeting: 25,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Met vogels/floraal decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese zwarte spekstenen sculptuur. Keizer met Foo-hond. Afmeting: 32 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met draken en paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote Japans porseleinen sierschotel met landschappen decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met florale en ice-crack decor. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille florale decor en bodemmerk. Dekselrand chips. Afmeting: 13 x 21 x l 11,5 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Imari met zotjes, 18e eeuw. Eén maal goud decor met figuren, 18e eeuw. Eén maal Kang Xi met floraal decor. Eén m...
Acht maal Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Drie deksels gaaf. Twee maal Kang Xi borden, beschadigd. Drie maal schaaltjes, beschadigd. Afmeting: ø 3,5 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Chinees porselein. 20e Eeuw. Zeventien delen. Bestaande uit: Kantonees, kop en schotels et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Twaalf maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes + vier schotels, peterselie decor, chips, circa 1900. Drie Imari kopjes, waarvan één goed en twee met haarlijnen. Eén capucijner...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met origineel deksel. Met florale decor. Lowestoft. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde keramieken kop en schotels. Gemerkt Scott. Haarlijn schotel. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met keizerlijk geel en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: ø 34,3 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van negentien Royal Copenhagen kerstborden. 70er Jaren. Afmeting: ø 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel, gecontourneerd met vaas, floraal en goud decor. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Chinees porselein. Divers. Onder andere: Snuffbottles, koraal figuur + vaasjes. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tablet met berglandschap decor. Zes-kantige vaas met berglandschap decor, bodemmerk en tekst. Fles-vormige vaas met Lange Lijs en bloempotten decor. Afmetin...
Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...
19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi vaas met Lange Lijs, beschadigd. En een dekselvaasje, floraal, chip. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Lot antiek Chinees serviesgoed. Bestaande uit zes kopjes en twee schotels, diverse beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Bing en Grøndahl porseleinen kievit. 1980 E.B. Afmeting: 14 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen ronde Familie Rose plaquette met vogels op rots en tekst decor + signatuur. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen vaas met gelithografeerd berglandschap + goud decor. Blindmerk. Circa 1900. Iets sleets. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen republikeinse Familie Rose vazen met figuren en teksten. Afmeting: 62 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.