Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse aardewerk cache bloempot
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse aardewerken cache bloempot in Renaissance-stijl. Circa 1880. Historisme. Gemerkt Gien. Afmeting: 19 x ø 25 cm. In goede staat.

4x Hollands plateel Gouda
Resultaat: 90 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel Gouda. Bestaande uit: Schenkkan, Rio blauw, goed. Pijpvaas, polychrome, goed. Bolvaasje, polychrome, goed. Cache pot, polychrome, haarscheuren. Afmeting: 10 - 23 cm. ...

3x Imari vazen
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal, vogels decor. Bestaande uit: Kraagvaas, chip. Grote balustervaas, goed. Kleine balustervaas, goed. Afmeting: 25- 40 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 90 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met florale decors en Foo-honden op deksel. Grote deksel deels gerestaureerd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Republiek-stijl. Met figuren decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

5x Hummel beeldjes
Resultaat: 85 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...

5x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 85 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel. 1. Meisje met poppenwagen, nr. 375 3/0, getiteld 'Morning stroll'. 2. Jongetje met lam, nr. 68. 3. Meisje met vogeltje bij hek, nr. 352, getiteld 'Sweet greetings'. 4. ...

2x Antieke Delftse vazen
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Delfts porseleinen vazen met riviergezicht decor. Afmeting: 25,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Resultaat: 85 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Herend theeservies
Resultaat: 85 EUR

Acht-delig porseleinen Herend theeservies met ranken, goud en rozen decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

7x hummel figuren van Goebel
Resultaat: 85 EUR

Zeven Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met kiespijn, nr. 533. Meisje met vlecht, nr. 489. Meisje met bloem, nr. 793. Meisje met stok, nr. 768. Meisje met pop, nr. 239. Meisje ...

18e Eeuws Imari trekpotje
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Imari porseleinen trekpot met ribbels en florale decor. Dekseltop gelijmd. Afmeting: 11 x 13 x ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese blauwe borden
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden met florale decor. Eén bord beschadigd. Eén goed. Afmeting: ø 22,2 cm.

Grote porseleinen figurengroep
Resultaat: 80 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Schakende dames. Dresden Art Germany. 20e Eeuw. Beschadigingen aan filigrain jurk. Afmeting: 23 x 32 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws vier-delig Delfts Fayence kaststel met adelijke figuren in tuin decor. Gemerkt met drie eikels. Beschadigingen. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts bord
Resultaat: 80 EUR

Groot 18e Eeuws Delftse Fayence sierbord met chinoisserie decor. Afmeting: ø 34,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

2x Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met bamboe decor. Eén chip rand. Eén goed. Afmeting: 26 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Groot bord, gaaf. Klein bord, haarscheur. Afmeting: ø 28 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Spaans N.A.O. porseleinen figuur
Resultaat: 80 EUR

Grote Spaanse porseleinen figuur. Dansend paar. Gemerkt N.A.O. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinees dekselvaasje, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Japanse schotel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schenkkan
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met origineel deksel. Met florale decor. Lowestoft. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

3 Delen oud Duits Meissen porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse bordjes met tuin decor. Eén Quan Lung schaaltje, gecontourneerd. Eén capucijner schaaltje met zilveren montuur, chips. Afmeting: 11 -...

2x Chineze vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.

5x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 80 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Jongen met fruit in zijn hoed, nr. 435. Jongen met lam, nr. 68, voetje gelijmd. Jongen met accordeon, nr. 185. Vroeg beeldje, nr. 240/12 1955. Man met j...

Oude Chinese celadon schaal
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon schaal met eenden decor. Afmeting: 5,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 75 EUR

Twee-delig Dresden gemerkt porseleinen tafelstuk met bloemen en engelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 26 x 17 cm. In goede staat.

8x Blanc de Chine paardjes
Resultaat: 75 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine paardjes. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 75 EUR

Vier maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: 2x Setje boekensteunen. 1x Setje meisje met kippetjes en jongen met geit. Nr.: 250 A + B. Afmeting: H 14 cm. In goede staat. 1x Setje jongen met big...

5x Hummel beeldjes
Resultaat: 75 EUR

Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje op hek met kikker, Nr.: 201. *Meisje zittend in boom, Nr.: 141. *Meisje met gieter, Nr.: 74. *Meisje met bloemen, Nr.: 72. *Jongen die v...

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 75 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met keizerlijk geel + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 37,3 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose vaas
Resultaat: 75 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

7x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 75 EUR

Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met stok, eerste uitgave 1-7-1995 Miltenberg. Jongen met speelgoedpaard, nr. 239c. Meisje met strik, 'a sweet offering', nr. 549. Jongen met lede...

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Landschappen. Eén octagonaal. Eén lichte randschades. Minimale chips. Afmeting: 22,5 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Miniatuur trekpotje, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur trekpotje met florale decor. Afmeting: 5,5 x 8 x ø 4,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Eén maal 18e eeuws, groot, landschap, haarlijn. Eén maal rotspartij met vogel/vlinder decor, goed. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Gerold figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er - 60er Jaren. Eén maal vrouw met druiven. Eén maal dansende meisjes. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing theepot + wierookbrander
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal bolvaasje met grijs matte glazuur en zes-tekens bodemmerk. Eén maal Chinese kom met tuin decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 10,5 cm ø / 5 x 10 cm ø....

3x Porseleinen figuren
Resultaat: 70 EUR

Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Gerold Porzellan, meisje met eend. Eén maal Lladro, vrouw met meisje. Eén maal Rex Valencia, vrouw met schapen. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.

Grote Herend presenteerschaal
Resultaat: 70 EUR

Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 70 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Antieke tegeltjes
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke tegeltjes. Eén maal 18e eeuw, tweemaster. Eén maal 20e eeuw, ridder. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Art Deco reukverdrijver, 1930
Resultaat: 65 EUR

Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

6x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 65 EUR

Zes Hummel beeldjes van Goebel. Allemaal engeltjes voorstellend, waarvan er één meisje, rood met saxofoon een belletje is. Afmeting: circa 6,5 - 8 cm. In goede staat.

Antiek servies
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws porseleinen theeservies met blindmerk W.G. + C2. Bestaande uit: Theekan, greep gelijmd. Melkkan + suikerpot. Schaal. Zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Twee maal haarlijn. Afmeting...

2x Imari pijpvazen, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

9x Oud/antiek Chinees porselein (divers)
Resultaat: 60 EUR

Negen maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas, kapot. Vijf 19e eeuwse capucijner kopjes, drie kopjes minimale chip. Grote kom met wijsheer + tekst, scherf gelijmd. Twee diepe bord...

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bonte gemberpot met vogel/floraal decor. Bonte vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

2x Gerold porseleinen lampenvoeten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse Gerold porseleinen lampenvoeten met dansende kinderen. 50er - 60er Jaren. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen eenden
Resultaat: 60 EUR

Twee Hongaarse porseleinen eenden. 20e Eeuw. Hollo Haza met goud decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

1x Imari dekselpot
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond op deksel. Geribbeld. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kopjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met florale oranje/rode en goud decor. Eén kopje vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 6- 8 cm. In goede staat.

Grote 18e - 19e Eeuwse Delftse schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome sierschotel met bloemvaas decor. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse schotel
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/draak decor. Lichte randschade. Afmeting: ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal met onderschaal. Stukje ingelijmd. Circa 1900. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.

3x Oud Perzisch keramiek
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud Perzisch keramiek. Geglazuurd. Floraal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...

Antieke Chinese penselenpot
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met pioenrozen en tekst + bodemmerk. Republiek. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 28,5 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 60 EUR

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 7 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.

5x Antieke wandtegels
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Resultaat: 55 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.

Duitse porseleinen theekan, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen theekan met Zwiebelmuster decor. Messing montuur. Circa 1900. Gemerkt Franzesca Hirsch Dresden. Afmeting: 16 x 18 x ø 13 cm. In goede staat.

3x Rosenthal porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Duits Rosenthal porselein. Bestaande uit: Beer, Selb Plössberg + twee Studio Line figuren. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Lot Hollands aardewerk (12x)
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Zeven herdenkingsborden, Wilhelmina herdenkingsbeker, vier Petrus Regout & Co. Maastricht vaatjes. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Antieke bloempot, 1900
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke keramieken bloempot. Rococo-stijl. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: ø 50 x H 44 cm. In redelijke staat.

2x Hollandse vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollandse keramieken geglazuurde vazen. Eén maal Zaalberg de Rijn Leiderdorp vaas, wit gestippeld. Eskaf model Art Deco vaas, groen-zwarte glazuur, Cornelis van der Sluys 1928. Afmeting: 19 - ø 2...

6x Keramiek
Resultaat: 50 EUR

Zes maal keramiek met aardetinten glazuur, waarvan een paar gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

Oude Perzische tegel
Resultaat: 50 EUR

Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.

3x Porseleinen vazen
Resultaat: 50 EUR

Drie porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal blauw Kobalt Stil Sevres. Eén maal Sevres met vogel + goud decor. Afmeting: 39 - 42 cm. In goede staat.

Porseleinen servies
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen servies. J.B.S. Home Collection. Met fruit, bloemen en vlinder decor. Bestaande uit: Theepot, 11 borden, 4 eierdoppen, zout/peper set, 2 soepkommen, 4 schalen, 2 kleine schaaltjes, 4 kop +...

Antiek Satsuma vaasje
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans octagonaal Satsuma porseleinen vaas met krijgers decor + bodemmerk. Randschade bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Porseleinen fazant
Resultaat: 50 EUR

Grote Hongaarse porseleinen fazant met kaarsenhouder. Goud decor. 20e Eeuw. Hollo Haza. Afmeting: 25 x 28 x 14 cm. In goede staat.

6x Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Divers. Gecontourneerd. Onder andere met goudkarper en floraal decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Spaans N.A.O. porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Spaans N.A.O. porselein. Bestaande uit: Meisje in nachtkleed + Meisje bij bron, pink af. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek aardewerk/porselein (8x)
Resultaat: 50 EUR

Acht maal antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Jugendstil vaas, genummerd. Twee goudsteen bekers, één chip. Twee glansplateel karaffen. Eén Japanse vaas, floraal/goud. Eén Satsuma wierookbrander...

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 50 EUR

Negen delen antiek Chinees Cargo porselein. Onder andere celadon. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Grote Delfts blauwe sierschotel
Resultaat: 50 EUR

Grote Delfts blauwe Royal Dutch Blue sierschotel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

6x Antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke Societe Ceramique Maastricht Canton kastkommen. Circa 1890. Afmeting: 11 x ø 16 cm. In goede staat.

Japanse schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met draken en paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese Yixing theepot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille florale decor en bodemmerk. Dekselrand chips. Afmeting: 13 x 21 x l 11,5 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Acht maal Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Drie deksels gaaf. Twee maal Kang Xi borden, beschadigd. Drie maal schaaltjes, beschadigd. Afmeting: ø 3,5 - 17 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein (17x)
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinees porselein. 20e Eeuw. Zeventien delen. Bestaande uit: Kantonees, kop en schotels et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi vaas met Lange Lijs, beschadigd. En een dekselvaasje, floraal, chip. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen cache bloempot met pagode in landschap decor + zegelmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x ø 41 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met florale en goud decor. Circa 1880. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Chinees/Kantonees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: Kom, circa 1920, chip. Grote schotel, circa 1930, goed. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.