Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Oud Chinees tapijt in de kleuren oker-bruin, met meander omranding. Afmeting: 193 x 196 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Bidjar kleed. Floraal. Aardetinten. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Bijzondere witmetalen klemarmband met drie stukken bamboekoraal. Breedte 55 mm. ø ca 60 mm. In goede staat
Drie zilveren hangers, één in de vorm van een byzantijns kruis met ruwe bewerking, noorwegen, een ronde hanger met steen en goudoplage en een staafhanger met 2 bollingen. Diverse gehaltes. ø 2,5cm, 3x...
Zilveren jasseroncollier met 2muntranden, 835/000, met een fl 10,- munt en een muntje met verzwaring. 60 cm. Totaal ca 54,2 gram. In goede staat
Twee zilveren broches, 925/000, met parel. een grote broche met florale vorm bezet met 9 parels, 44x45mm, en een broche/hanger met takvorm voorzien van 5 parels. 18x47mm. totaal ca 23,8 gram. In goed...
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een cadeautje. 45 cm, 20x12mm. ca 7,6 gram. In goede staat
Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.
Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat
Sierlijke houten doos, 22x29x9cm, gevuld met diverse byoux sieraden, kralen colliers, met schelpen, rozenkwarts, en enkele delen plated bestek.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Lot oud plated. Bestaande uit: Broodmand, tablet, koffie, melk/suiker set. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren ringen met barnsteen, 925/000, ø 52 en 2xø59. totaal ca 15,6 gram. In goede staat
Art Deco choker, Y-model,uit witmetaal met gesneden jadehanger, parel en triangel geslepen zwarte steen. Grootte hanger 35x20mm. lengte 40 cm. In goede staat
Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. koraal, rozenkwarts, rhodoniet en agaat. 1gebroken.
Oude Engelse Sheffield plated tafelschaal met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 26 cm ø. Voorzien van gravure. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 4 ronde lapis lazuli stenen, ø 11mm. Lengte 18 cm. totaal ca 31,4 gram. In goede staat
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat
Zilveren bewerkte armband, 830/000, met 4 ovaal bewerkte zetkasten bezet met licht blauwe stenen. Breedte 14 mm. Lengte 19 cm. Totaal ca 13,9 gram. In goede staat
Collier van cultive parels, ø 5mm, met zilveren sluiting, 925/000, in de vorm van een strik met steentjes. 70 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met o.a. munten. 2 Broches met bloemen en Rembrandt, een speldje van ons dorp, 2 kettingen met munthangers, een armband en manchetknopen uit dubbeltjes en kwartjes en een collier...
Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.