Zeer zeldzaam 835/000 zilveren specerijenschepje met gegraveerde bak, zogenaamd kolenschop model. Met spitse gegraveerde steel. Lengte: circa 8,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. Twee maal bijgeslagen bij...
Zilveren armband en collier, 925/000, plat gevlochten model. Breedte 4mm, 19-45 cm. ca 14,6 gram. In goede staat
Cassette met zilveren strooiers, 925/000, achtkantige zout- en peperstrooier met bolle strooidop. Wat gedeukt. 7,5cm. In redelijk goede staat.
Djokja zilveren lepel, 800/000, en een briefopener, 925/000. Zilveren rijstlepel met de steel voorzien van Djokja versiering, 24 cm, 103 gram, en een briefopener voorzien van een zilveren heft met gra...
Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. hanger lapis lazuli, choker, ring en diverse byoux sieraden met kralen, parels en broches.
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander graveringen en 835/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 12,5 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Circa 1870. In goede staat.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van montuur met 800/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke plated eierkoker met brander. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren beugels, 833/000, voor borden. Eén gladde beugel met bewerkte rand met olijfvormig patroon. MT.: Mansvelt, Rotterdam, jl.: R:1927 en een gecontourneerde beugel met gegraveerd krullen de...
Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.
Lot zilver, met 3 bestekdelen en een bijbel met zilveren slot, 833/000. Vleesvork, compotelepel en een botermes, model Hollands glad, 15-22cm ca 142 gram, en een bijbel met zwart lederen kaft en een z...
Lot met diverse granaatsieraden, 2 chokers, een kruishanger, 3 armbanden en een slavenband. Alles in double
Plated miniatuur van een wildzwijn zittend op gewei. Afmeting: 8 x 20 cm. In goede staat.
Zilver vergulde armband, 925/000, met gekleurde stenen. Schakelarmband met ovaal gefacetteerde kleurstenen, voorzien van karabijnhaak. 19 cm. Breedte 5,5 mm. ca 8,3 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 miniatuur kanon op een affuit met spaakwielen. Amsterdam keur. Gewicht: circa 14 gram. In goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur. Schoolmeester bij schoolbord op een driepoot. Mr. C.A. Stout-Rotterdam. Anno 1976. Afmeting: 5 x 5,5 cm in goede staat.
Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. parels, hematiet en agaat.
Omega zakhorloge, mechanisch met witmetalen ketting. ø 50mm. Werkend
Lot barnsteen, met 4 hangers, een broche en ring met zilver. Totaal ca 34,3 gram.
Lang verlopend collier van mooie cultive parels, ø 3-8mm, bevestigd aan een gouden sluiting met sluiting. lengte 98 cm. In goede staat
Zilveren spangcollier met een robuuste hanger met barnsteen. tevens met getorst Nyloncollier. Grootte hanger 5,5x11cm. totaal 114 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Cachetring met een zirconia. Breedte 7 mm, ø 57. ca 2,0 gram. In redelijk goede staat
W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Figuur in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. Circa 1930. Hollands riviergezicht met pleziervaartuigen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.
Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Ridders. Circa 1920. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antiek zes-delig gietijzeren met messing haardstel. Circa 1900. Afmeting: 68 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Vijf maal oud Aziatika. Bestaande uit: Vier figuratieve lavastenen lakstempels. Eén Indonesische weegschaal met olifanten decor. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Aziatische messing dansende figuur + tafelbel. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.
Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Oude Caballero sigaretten lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 39 x 28 x 15 cm. In goede staat.
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Hollands koperwerk. Bestaande uit: Kopergeslagen lectuurbak met zeegezicht + Kopergeslagen kolenbak met zeegezicht + Blaasbalg, Michiel de Ruyter. Afmeting: 40 - 52 cm. In goede staat...
Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Scheepsketel, twee cake-vormen en een blaker. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.
50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp met beschilderde gebloemde glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...
Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hocker met velours bekleding. Begin 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Philippe-stijl armleunstoel met zwarte stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 100 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gepind één-deurs kastje. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 x 74 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Oud oranje-rood Perzisch kleed met florale decor. Afmeting: 218 x 141 cm. In goede staat.
Oud Chinees tapijt in pastelkleuren. Afmeting: 174 x 236 cm. In goede staat.
Antieke bronzen stier. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 8,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Zeven-delige kristallen karafset. Geëtst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. Bestaande uit: Putti met druiven, ongemerkt, circa 1900. Dame, ongemerkt, circa 1900. Lampenvoet met twee figuren. Heer, circa 1900. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting:...
Antieke Makkumse Tichelaar keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1920. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome borden met bloemvazen decor. Circa 1900. Gemerkt A.P.K. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde keramieken kop en schotels. Gemerkt Scott. Haarlijn schotel. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.