Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese zes-kantige bloempotten met zetschalen. Eén spaarpot uit Pols Potten. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Antiek klein Perzisch kruikje met floraal decor. Chip glazuur. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal bolvaasje met grijs matte glazuur en zes-tekens bodemmerk. Eén maal Chinese kom met tuin decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 10,5 cm ø / 5 x 10 cm ø....
Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, paradijsvogel en olifantenkoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal Versace sierschotel + Hongaarse ballonvaart sierschotel + Hongaarse Palinka likeurfles. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse porseleinen schotel met Meissen teken. Chinoisserie decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Hollandse keramieken papbordjes met 17e eeuwse figuur voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen en een schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige reisnecessaire met zilver. Schatulle met uit wortelnotenhout, met monograminleg, S.C. 1862.Voorzien van velouren interieur gevuld met 10 kristallen flacon voorzien van een zilveren deksel me...
Oud Japans Katana zwaard met messing. Houten heft en schede. Deco. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.