Grote houtgesneden vergulde Oosterse boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.