Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee oude vernikkelde messing figuren. Musikanten. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhout gestoken figuur. Vrouw met weefgetouw. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Peltro muizen. Gesigneerd. Brons, vernikkeld. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.