Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast. Twee-delig, één deurs, bronzen beslag, klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 120 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met schrijflade. Circa 1840. Licht schade + krimpnaden. Afmeting: 159 x 108 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hoeketagere met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 55 x 43 cm. In goede staat.