Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Zilveren theelepels
Startprijs 60 EUR

Twaalf zilveren theelepels, 835/000, met een puntbak, deels getorste steel en een puntige steel einde versierd met graveerwerk. ca 70 gram. 11,5 cm. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 1783
Resultaat: 60 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Steel rond model met kam. Voorzien van toetsgroef en initialen A.d.K. Mr. Johannes d'Hoy II - Middelburg. Anno 1783. Gewicht: circa 42 gram. Afmeting...

Antieke zilveren briefopener, 1810-1812
Startprijs 120 EUR

Bijzonder zeldzame antieke 835/000 zilveren briefopener met gegraveerd lemmet en heft met streep decor. Mr. Fr. M. Simons-Den Haag. Koninklijk Holland 1810 - 1812. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Briefopener met zilver
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren briefopener, 800/000, met ivoren lemmet. Birefopener met zilveren heft, rechthoekig gevormd met een huls met bewerkt patroon en met een ribdecor. Klein stukje van en top van het lemme...

Zilveren kaviaarvatje, Russisch
Resultaat: 60 EUR

Russisch glazen kaviaarvatje voorzien van een zilveren, BWG, houder versierd met emaille geplaatst op drie bewerkte pootjes. In origineel doosje. ø6x3cm. In goede staat

Bijbel met zilver
Startprijs 150 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Het nieuwe testament met een zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren gecontourneerde sloten met graveerwerk. Amsterdam, jl.:O;1823. 18x11x6cm. In goede staat

2 Bijbels met zilveren sloten
Resultaat: 50 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000, een bijbel met bruin lederen kaft , voorzien van initialen, met goud op snee, het nieuwe testament, 1874, versierd met een zilveren gecontourneerd slot met g...

Zilveren zoutvaatje + schepje
Resultaat: 35 EUR

Een 800/000 zilveren schelpvormig zoutvaatje met vergulding op drie bolpootjes en oorgreep. En een 835/000 zilveren zoutschepje met schelpvormige bak en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. Gewicht...

Zilveren visschep, 1843
Resultaat: 150 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met gezaagd patroon en voorzien van een houten heft. MT.: onduidelijk, jl.:I:1843. 34 cm. In zeer goede staat

Zilveren Franse kan
Resultaat: 170 EUR

Zilveren melkkan, 950/000 Frans, op ronde voet met getorste cannelures versierd met cartouchen en bladdecoraties. Rococo-stijl. 17x11x15cm. ca 303 gram. MT.: vermoedelijk Henri Soufflet, 1884-1910. I...

Zilveren gelegenheidslepel, 1898
Startprijs 40 EUR

Gedreven 835/000 zilveren gelegenheidslepel met in de bak fantasie keuren en afbeelding De Hoop onder een lauwertak, steel met engel en vleugels en een staande jongen. Mr. Gebr. Roelfsema-Winsum. Anno...

Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Resultaat: 160 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, voorzien van puntbak en een deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde versierd met graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/Sneek, 1845-1902. le...

Olie/azijn set met zilver
Startprijs 180 EUR

Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat

Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 90 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...

Loddereinfles met gouden dop
Startprijs 120 EUR

Loddereinfles met geelgouden dop en kraag, 585/000. Geslepen flacon met gouden gecontourneerde dop versierd met graveerwerk. ø3x10 cm. Dop wat uit model, verder in goede staat.

Zilveren rammelaar
Startprijs 120 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengewerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren rin...

Zilveren tafelbel, 1856
Resultaat: 175 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met biedermeier graveerwerk voorzien van koperen binnenbel. MT.: J.Held Amsterdam, jl.W:1856, ø9x17cm. Enkele deuken langs de rand verder in goede staat

Cassette met 2 heilige figuren zilver
Startprijs 200 EUR

Cassette met 2 heilige Indiase figuren uit zilver, BWG, Ganesha en Lakshmi. In originele cassette van BTj Jewellers uit Delhi. 6x4x8cm. In goede staat

Blok zeep met zilveren plaquette
Startprijs 30 EUR

Blokzeep met zilveren plaquette, 925/000, met cartouche en een versierde rand met floraal decor. 6x9x4cm. Nieuw in doos.

Twee delen zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren pen en naaldenkoker, gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, en een balpen voorzien van bewerking m.b.t. Israël, met o.a. chanuka, en klaagmuur. 13 cm. Diverse gehaltes.

Zilveren petit four schep
Startprijs 40 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 200 EUR

Bijzonder zilveren pijpcomfoor, 930/000, rond gecontourneerd model met geschulpte gezaagde rand, met gegraveerde bak geplaatst op 3 gekrulde poten met bloemapplique. ø14x11cm. ca 334 gram. In goede st...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 140 EUR

Zilveren rechthoekige fotolijst, 925/000, in Louis XVI stijl met strik en parelrand. Birmingham. 12,5x19cm. In goede staat

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met voluten en krullen. 8x10,5 cm. ca 32 gram. In goede staat