Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat

7x Antiquarische boeken Flipje
Startprijs 350 EUR

Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Vatel Deventer voorraadblik, 1920
Resultaat: 60 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Knorr kruidenrek, 1960
Resultaat: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...

K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.

Gouden ring met parel en rode steen
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel en rode steen. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde rode steen met een rand met zaadpareltjes. Eén ontbreekt. ca 1,8 gram. ø58. In redelijk goede sta...

Bloedkoralen ketting & goud
Resultaat: 160 EUR

Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000, Armband met 3 rijen koralen, ø 5 mm., bevestigd aan een gouden sluiting met een opengewerkte bloemvorm met in het midden een koraal. 19 cm In goe...

Geboortemunt Willem Alexander 1967
Startprijs 600 EUR

Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE
Resultaat: 45 EUR

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 59581 en 59582
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...

3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...

2x Oude Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.

Etui met 12 zilveren lepels
Resultaat: 180 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...

2x Hummelfiguren
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...

Lot diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,

6x Engelse borden, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.

Roco H0 62430, SBB 189 995-4
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.

Duitse Art Deco schaal
Startprijs 50 EUR

Duitse Art Deco porseleinen schaal met opengewerkte omranding. Gemerkt Schönberg Arzberg. Motief: Willkommen. Afmeting: 5 x 25 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met diamant en citrien
Startprijs 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Geelgouden ring met 4 kleine briljant geslepen diamanten in de band. Aan de band zit een witgouden hanger in de vorm van een zonnetje met in het midde...