Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren ring bergkristal en zirconia 604
Zilveren ring bergkristal en zirconia

Resultaat:

50 EUR

Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw 6071
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4037
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860 4030
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860

Resultaat:

225 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel 2051
Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Meisen kwispedoor, 1900 6064
Antieke Meisen kwispedoor, 1900

Resultaat:

360 EUR

2x Houten speelgoed 2750
2x Houten speelgoed
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801 2743
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801

Resultaat:

75 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750 4023
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.250 EUR
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 2736
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900 6057
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900

Resultaat:

365 EUR

Antieke Franse tafellamp, 1900 2022
Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 250 EUR
Zilveren miniatuur stoelklok 568
Zilveren miniatuur stoelklok
Startprijs 140 EUR
6 Zakhorloges 561
6 Zakhorloges
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

Christoph Palmer lamp 2008
Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910 2700
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

Resultaat:

360 EUR

2x Kandelaren, 1850 2551
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Franse comtoise staande klok 3721
Franse comtoise staande klok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gouden zakhorloge met slagwerk 554
Gouden zakhorloge met slagwerk

Resultaat:

900 EUR

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840 2001
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3714
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Renaissance wandschotel 2544
Antieke Renaissance wandschotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3707
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

80 EUR