Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Roco H0 62832, WLE 22
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 25 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR

Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Piko: 57538 en 59448
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat

Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...

Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse notenhouten kist met ster-intarsia. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 75 x 57 x 116 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees
Resultaat: 325 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...

2x Piko: 57984 en 59441
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

Antieke penantkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.

Lot Chinese gemberpotjes (22x)
Resultaat: 60 EUR

Lot van tweeentwintig oude Chinees porseleinen gemberpotjes. Onder andere: Familie Rose, Familie Noir. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

20x Munten, divers
Startprijs 120 EUR

Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 45 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat