Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Plated kaarsenkandelaren, 19e eeuw 2401
2x Plated kaarsenkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
12 Messen, hoorn heft 2365
12 Messen, hoorn heft
Startprijs 30 EUR
Heilig kruis met inri + doodshoofd 2358
Heilig kruis met inri + doodshoofd
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Engelse blikken globe 2351
Engelse blikken globe

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Japanse cloisonne Geisha's 2315
2x Japanse cloisonne Geisha's

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2308
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

65 EUR

Lot oude inktpotten (6x) 2301
Lot oude inktpotten (6x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool, 1900 2258
Antieke Duitse Stainer viool, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke viool in koffer 2251
2x Oude/antieke viool in koffer

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900 6057
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900

Resultaat:

365 EUR

Verkocht
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950 2215
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950

Resultaat:

60 EUR

3x Oude/antieke Japanse vazen 2208
3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR
3 Delen Duits (Meissen) porselein 6021
3 Delen Duits (Meissen) porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Messing, Lamp + kandelaar 2201
2x Messing, Lamp + kandelaar

Resultaat:

30 EUR

2x Delfts polychrome paarden, 18e eeuw 6014
2x Delfts polychrome paarden, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Majolica piedestal met bloempot 6007
Majolica piedestal met bloempot

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke terracotta dames buste 5016
Antieke terracotta dames buste

Resultaat:

550 EUR

Oude bronzen boeddha 5009
Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht 5002
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1056
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat:

375 EUR

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee 1042
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot tin/koper (7x) 2165
Lot tin/koper (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800 4330
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800

Resultaat:

400 EUR