Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren geboortelepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren geboortelepels, 835/000, geboortelepel met een voorstelling van koeien in de bak bewerkte steel en bekroond met een molen ( één wiek ontbreekt) MT.: onduidelijk jl.: T:1903 en een geboor...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde gevulde voet met ribranden en een gecontourneerde kolom. MT.: Broadway & Co, Brimingham, jl.: a:1975. ø10x21cm. In goede staat

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 150 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...

Diverse messen
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 messen, een broodmes met houten greep, broodmes met zilveren heft met floraal patroon en een broodmes met zilveren greep, BWG in Empire stijl. In goede staat

Zilveren strooier
Startprijs 80 EUR

Kristallen strooier met zilveren strooidop op zilveren ronde voet, 833/000, met filetrand. ø4,5x14 cm. In goede staat

2x Franse Tas du Vin
Resultaat: 45 EUR

Twee plated Franse Tas du Vin. Beiden gemerkt, waarvan één Lyon. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

Zilveren roomlepel 1914
Resultaat: 30 EUR

835/000 Zilveren roomlepel gegraveerde ovale bak en gegraveerde gecontourneerde steel met staande eikel. Mr. J. Schijfsma - Sneek. Annno 1914. Circa: 16 gr. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar en beker
Startprijs 35 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000 en beker, 835/000. Lage kandelaar, vierkant model met dubbele filetrand, en een likeurbeker op ronde voet, voorzien van gravure. MT.: Gebr. T & J Huisman, Schoonhoven jl.:b...

Zilveren strooilepel 1905
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooilepel met ovale floraal opengewerkte bak, en steel met harten filet. Onbekende merken. Afmeting: 16 cm. Circa 26 gr. In goede staat.

2 Kristallen schalen met zilver
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...

Zilveren sauslepel 1885
Startprijs 30 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met ronde bak en floraal gegraveerde steel. Mr. P. van Geelen en Zn. Schoonhoven. Anno 1885. Afmeting: 15 cm. Circa 31 gr. In goede staat.

Zilv. dessertlepel + suikerschep
Resultaat: 35 EUR

835/000 Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en streepagaten steel. En een antieke 925/000 zilveren dessertlepel met spatelheft. Londen. Anno 1821. Afmeting: circa 13 cm / 14 cm. In goede s...

Zilv. veterhaak+notenkrabber
Resultaat: 35 EUR

Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...

Mosterdpotjes met zilv. deksels
Resultaat: 40 EUR

Stel gemerkte handbeschilderde Delfts blauwe aardewerk mosterdpotjes met 835/000 zilveren deksels. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En lepeltjes met parelrand. Afmeting: H 7 cm. In goede s...

Lot Plated
Resultaat: 10 EUR

Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.

Strooier met zilveren deksel
Startprijs 30 EUR

Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...

Lepelvaasje met 5 lepels
Startprijs 35 EUR

Delfts blauw handbeschilderd gesigneerd lepelvaasje met 835/000 zilveren bovenrand. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En vijf stuks 835/000 zilveren lepeltjes met provinciewapens en bakken ...

Koker uit zilver
Startprijs 45 EUR

Brillenkoker gemaakt uit zilverdraad, ovaal model met zilveren randen versierd met bandelwerk en aan de boven- en onderzijde voorzien van een ovaal zilveren cartouche met gravure. Voorzien van kartonn...

Lekbakje+zilv. theezeef
Startprijs 30 EUR

Delfts blauw handbeschilderd gemerkt lekbakje met zilveren theezeefje met afbeelding van mensen in taveerne. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Zilveren boerenjongens lepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren boerenjongens lepel, 833/000, met baleinen steel. Boerenjongenslepel met een ovale bak met een geschulpte rand versierde aanzet en een baleinen steel met getorst decor. jl.:L:1845. Lengte 37 ...

Hoedenborstel met zilver 1920
Startprijs 30 EUR

Bijzondere hoedenborstel met zilveren rand. Voorzien van gedreven florale afbeeldingen met figuren. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Circa 1920. Afmeting: circa L 12,5 cm. In goede staat.

2-Delig visbestek
Startprijs 25 EUR

Twee delig visserveercouvert met zilveren heften, 800/000, versierd met floraal decor. lengte 29 cm.

Zilveren doos met agaat
Resultaat: 100 EUR

Rechthoekige zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met Djokja bewerking en in het midden voorzien van een rechthoekig stuk agaat. Met velouren interieur. Grootte 11x14x3cm

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een molen met beweegbare wieken. MT.: v.d.Meulen, Joure jl.:s:1978. 21 cm, ca 61 gram. Als nieuw

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met puntbak, dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koets met figuren. MT.: v.d.Meulen, Joure jl.:s:1978. 21 cm, ca 67 gram. Als nieuw

Zilveren breipennenhouder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren breipennenhouder, 835/000, versierd met bloemen, bevestigd aan een jasseroncollier. lengte 80 cm. ca 24,8 gram. In goede staat