Veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor. Zes gaaf, acht minimale chip of haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met kust en vissers decor etc. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16,3 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen godheid met staf en vogel op zijn hand. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Groot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes-karakter bodemmerk en florale decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met bloempotten decor. Balustervormig, bodemglazuur haarlijn. Haarlijn bovenrand + chip. Afmeting: 43,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...
Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.
Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Groot oud wit keramieken beeld met craquele glazuur. 20e Eeuw. Genummerd. Italiaanse geitenhoeders. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen penseelpotten met figuren en teksten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen bloemenvaas met vogels, florale en goud decor. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor. Eén vaas haarlijn en Foo-hond beschadigd. Afmeting: 48 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met zegels, schriften en figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 6,2 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit onder andere: Drie Republiek-stijl vazen, twee chicken kommen (één chip), grote 19e eeuwse kom met draak en paradijsvogels (goed). Afmeting: 12 - 2...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met emaille florale/draken decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal Imari, goed + twee maal blauw/wit, één chip. Afmeting: 5 - 6 cm. In redelijke/goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier kop en schotels, 18e eeuws Imari + twee schotels, landschap, circa 1800 + drie Samson kopjes + twee kop en schotels. Diverse haarlijne...
Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met florale en rots decors. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Groot oud Chinees jade snijstuk op houten console met paradijsvogels en andere vogels. Afmeting: 43 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Zeldzaam 30-er jaren Engels Wedgwood theeservies. Etruria Groups. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, negen kopjes (twee gelijmd), negen schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6,5 - 18 c...
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes. 18e en 19e Eeuw. Bamboe floraal + figuur in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en kustplaats decor. Afmeting: ø 31 - 39 cm. In goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse theepot, deksel niet compatible, chip tuit. Twaalf kop en schotels, Petrus Regout. Met karper decors. Eén schotel gelijmd. Circa 1900....
Twee antieke Chinese? keramieken siervazen met verlopen groen-geel glazuur, Foo-honden en figuren. Beide vazen bovenrand chip gelijmd. Circa: 1900. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen penselenpot met vleermuizen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,1 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.