Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met celadonkleurige glazuur en Chinese voorwerpen decors. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met grijze schuimachtige glazuur + neksteun met groene glazuur en florale decor + dekselpot met groen-grijze glazuur en zwarte vlekken. Afmeting: ...
Acht maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gele vaas met vlinder decor en bodemmerk + drakencup op hoge voet met bodemmerk + rode gemberpot met vogel decor en bodemmerk + drie Familie Rose...
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude keramieken jardiniere met vergulde wapen decors en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 27 x 48 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zes in-één vallende keramieken schalen. Societé Ceramique Maastricht Holland. Decor Beatrix. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: ø 10 - ø 23 cm. In redelijke/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met florale emaille decor, vogels + vlinder. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws mangaan 4-pas tegeltableau. Vogelkooi. Eén tegel is gescheurd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur decor, florale en goud decor. Achterkant kersenkleurige glazuur. Afmeting: 22,6 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale + goud decor. Eén bord chip. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.
Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.