Oude bronzen knielende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote bronzen vis op marmeren basement. Hoogglans en groen gepatineerd. Afmeting: 36 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Antiek Duits Jugendstil terracotta figuur. Moeder met kind. Circa 1910. Keramische Kunstwerkstätte Lossnitz Dresden. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld op houten basement. Dansend meisje. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goed staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vergulde bustes op piedestal. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oud/antiek verguld Chinees ijzeren boeddha hoofd. Oxydatie hals. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 - 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke bronzen figuur. Zittende man. Circa 1930 of later. Geen signatuur. Afmeting: 10 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot antiek Samac figuur. Franse boeren vrouw met hark en koren. Circa 1900. In rug zit gat circa 3 cm. Afmeting: H 69 cm. In redelijke staat.