Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.
Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Molen bij Zonnebeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
C. Valkman. Circa 1920. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...
Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.
Monogram H.M. Circa 1920. 17e Eeuws militair schip. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Th. Rangelink. Circa 1900. Mannetjes leeuw. Houtskool op papier. Beschadigd. Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijke staat.
Prachtige antieke 17e eeuwse ingekleurde landkaart. Episcopatus Hildesiensis Gerhard Lust. Arenholdum Duitsland. Geographis Nurimbergce. Zeldzame uitvoering met prachtige ingekleurde gravures op papie...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
W.F. Smith. Circa 1970. Duitse school. Winters stadsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Eén maal ijspret met schaatsers. Eén maal stadsgezicht met gracht, koets en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Portret. 19e Eeuw. Oude man met baard. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 39 cm. In redelijke staat.
J. Vos. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
F.A. van Mourik. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Geitje bij hekwerk. Oude lithografie op papier. Afmeting: 20 x 11 cm. In goede staat.
Ferdinand Laufberger 1861. 1829 - 1881. Heren portret. Aquarel op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
De Groot? 70-er Jaren. Hemel landschap. Magische realisme. Acryl op linnen. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
A. v. Pol. Circa 1930. Hollands landschap met koeien en houten bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1950. Hollandse School. Kalverstraat Amsterdam? Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Harry Maas. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 17 cm. In goede staat.
Martinik? + Monogram. Spaanse School. Petite enciero gratuite. Dorpsgezicht Spanje met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige handingekleurde landkaart van Hattem 1948. Door Ina Rahusen. Naar een kaart van Jacobus van Deventer, anno 1560. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 61 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
C. Wolters. Circa 1930. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal landschap pendant. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Winter ijspret + Zomer bospad met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
W. Nitboer. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
Jos van Dijk. Bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Loosdrechtse plassen. Houtskool op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Acht maal diverse werken. Bestaande uit: Twee maal Duitse school, modern, gemengde techniek. Eén maal Der Schwimmer, Vera Schwelgin. Eén maal Russische school, abstract, olieverf. Eén maal stilleven, ...
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Pendant. Circa 1970. Stadsgezichten Venetië. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 50 cm. In goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.
P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Zonnig bosgezicht in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 141 cm. In goede staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Twents landschap met koeien en panorama op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde Chinese ajuard. Geisha met bloesems. Aquarel op papier. Links bovenin papier gescheurd. Afmeting: 78 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Antiek interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Balné?. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Oude landkaart van Leeuwarden, naar oud voorbeeld. Afmeting: 45 x 55 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Poldergezicht met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Monogram A.R. Circa 1930. Boerenhuizen met bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
Mijndert van den Berg. 1876 - 1967. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mannen portret. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 73 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herder met vee. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 48 cm. In redelijke staat.
B. Malaes. Circa 1900. Landschap met wandelaar en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.