Grote glazen designvaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: 32 x 26 cm ø. In goede staat.
Jugendstil glazen dekselbokaal. Glas Fachschule Steinschönau. Deksel binnenrand chip. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude gegraveerde Scandinavische vazen. Met zeilboot, vis en zwanen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11,5 - 25,5 cm. In goede staat.
3-Delige opalineset met zilveren monturen en deksels, 833/000, MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. Eind 1800, ca ø8x11cm. In goede staat
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke glazen karaffen (divers). Bestaande uit: Twee maal kristal, circa 1900 - 1930. Eén maal beschilderd glas, circa 1950. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Vier antieke gegraveerde glazen karaffen. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Negen keramieken onderzetters met kersentak decor en een set van twaalf kristallen onderzetters. Circa 1920. Afmeting: ø 8 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Boheemse kristallen bokaal met goud kleurig Biedermeier/Empire decor. Circa 1860. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met ruitslijpsel en opstaande rand voorzien van zilveren rand met parel. Voorzien van restauratie. ø24x22cm. In redelijke staat.
Vijf-delige antieke kristallen menage-set. Ruitkristal. Afmeting: 15 cm. In goede staat.