Herman Brood. 1946 - 2001. Jumbo volgens Brood. Zeefdruk op papier. Afmeting: 90 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1821. Damesportret. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 64 cm. In redelijke staat.
Twee maal 19e eeuwse Franse porseleinen olielampen met goud + florale decors. Op losse voet. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing sabel met houten heft, lemet geblauwd, gegraveerd en verguld. Met originele lederen schede. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Winterhalder Hofmeier tafelklok met kwartier-slag. Circa 1900. Architectonische vormgeving met gevel en Korinthische vlakke zuilen. Afmeting: 33 x 23 x 44,5 cm. In zeer goed...
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
Drie-delige Amsterdamse School-stijl zitgarnituur. Bestaande uit: Salontafel, 60 x 91 cm ø. Armleunstoel, 110 x 77 x 83 cm en een bank, 104 x 80 x 105 cm. Twee soorten hout met bolpoten. Circa 1920 - ...
Duitse 19e eeuwse Renaissance-stijl notenhouten (wortel) slaapkamer met robbelijsten. Bestaande uit: Twee bedden (85 x 200 cm), twee nachtkastjes (80 x 50 x 42 cm). Behoeft enige aandacht. In redelijk...
Prachtig eikenhouten Engels rolbureau. 'D model', circa 1920. Bureau is van zeer goede kwaliteit. Rol werkt perfect, zijkanten mooi met panelen. Lades zijn vergrendeld als de rol dicht is. Afmeting: 1...
Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met landschap (chips) en twee maal florale decors (goed). Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decors en goud decor. Divers. Eén chip. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinees porseleinen schotels + bord met bodemmerk. Florale decors. Grote gele schotel gelijmd. Afmeting: ø 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met vazen, florale en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord bakfout. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.