Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulzen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.
Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.
USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.
Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Hitler Jugend BDM broek. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.
Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.
Antieke trommel revolver met graveringen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee oude veldkijkers. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Broco Coated Optics 7 x 50. Eén maal Breaker Cobra Model 750, 8m/988000m. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosterse wapens. Onder andere: Eén grotere Ghruka, twee bijlen etc. Afmeting: 42 - 88 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse bajonet. Gedateerd 1874. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse trompet met Swistaka teken van de R.A.D. Messing met koper. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.
Antiek origineel Japans Katana zwaard met symbolen en tekens. Circa 1900. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...
Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 925/000, gecontourneerd model met parelrand en houten achterzijde. 11x16c. In goede staat
Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...