37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Gouden ring aquamarijn 635
Gouden ring aquamarijn

80 EUR

Gouden Tremissis,  Byzantijn 2907
Gouden Tremissis, Byzantijn
Startprijs 250 EUR
Witgouden ring met diamant 652
Witgouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR
2x antieke Engelse stoel, 1880 4161
2x antieke Engelse stoel, 1880
Startprijs 100 EUR
Djokja zilveren schaal 669
Djokja zilveren schaal

40 EUR

Barok-stijl wortelnoten hangvitrine 4178
Barok-stijl wortelnoten hangvitrine

60 EUR

Zilveren afslag duit, Holland 1748 2924
Zilveren afslag duit, Holland 1748
Startprijs 60 EUR
Porseleinen broche in onedel montuur 686
Porseleinen broche in onedel montuur

40 EUR

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1460
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht

125 EUR

2x Imari porselein, 18e eeuw 6310
2x Imari porselein, 18e eeuw

60 EUR

Lot eerste dag enveloppen Duitsland 2941
Lot eerste dag enveloppen Duitsland

30 EUR

Voltaire, 1870 4195
Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR
4x Antiek Wedgwood keramiek 6327
4x Antiek Wedgwood keramiek

30 EUR

Bloedkoralen collier 2x 703
Bloedkoralen collier 2x
Startprijs 200 EUR
Hangkastje met snijwerk 4212
Hangkastje met snijwerk

60 EUR

Poppenwagen, 1900 3012
Poppenwagen, 1900
Startprijs 30 EUR
2x Vuurvergulde kandelaren, 1840 2001
2x Vuurvergulde kandelaren, 1840

600 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 1853 720
Zilveren pijpcomfoor, 1853
Startprijs 160 EUR
Kleine Imari theepot 6344
Kleine Imari theepot

140 EUR