Hollandse mahoniehouten theetafel met uitschuifbare bladen en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 83 x 53 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten linnenpers met lades. Afmeting: 100 x 40 x 73 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten naaitafel met geïntarseerde vakverdeling, twee lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 77 x 38 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.
Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad, extra etage en snijwerk, 4-spant poten. Afmeting: 75 x 78 x 41 cm. en 75 x 78 x 82 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands notenhouten 4-laden commode met bolpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 70 x 77 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten meidenkast met schappen. Minimale fineerschade. Circa: 1860. Afmeting: 158 x 113 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In redelijke staat breuk in poot..
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Circa: 1860. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Gave 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in goede staat. Circa: 1860. Afmeting: 101 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jalouzieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige Duitse eikenhouten historisme, Neo Renaissance uitneembare twee-deurs kast met schappen en twee lades. Circa: 1880. Afmeting: 258 x 170 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse esdoornhouten penantkast met opstand en koper hekwerk. Met origineel beslag. Afmeting: 124 x 107 x 45 cm. In goede originele staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.