Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander bloempotten. Decor Strooming. Met originele dozen, 1924. Afmeting: 8 x 11,8 ø cm. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren bouilloire, ketel op standaard, 835/000, versierd met parelrand en gezaagd motief. De standaard, geplaatst op 4 bolpoten, is versierd met een bloemenelement, voorzien van brander. MT.: J.M....
Grote zilveren mand, 835/000, met een ovaal gecontourneerde vorm met gezaagd biedermeier decor, geplaatst op een ovale voet met 4 krulpoten MT.: jl.:j:1969 23x33x17cm. ca 829 gram. In zeer goede staa...
Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met zes bodemtekens. Met Chinese vrouwen in tuin decor, coulissen en gecontourneerde omranding. Eén gaaf en één met minimale haarlijn. Afmeting: 4,5 ...
Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje, 6 persoons, bestaande uit zes tafelmessen, -vorken en -lepels, 6 dessertmessen, 4-vorken en 6 -lepels, 2 aardappels-, 2 saus- , 2 groentelepels en 2 vleesv...
Grote zilveren fazant, 835/000, met wat uitstaande veren 26x11x13cm. totaal ca 395 gram. In goede staat
Fraai beursje met geelgouden beugel, 750/000, Halve maanmodel voorzien van graveerwerk. MT.: A. Ooms & Zoon, Middelburg/Zierikzee jl.:G:1816. Met zwart velouren tas. 7x9cm. Gewicht met tas: ca 30 gram...
Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...
Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.
14 delig zilveren beslag voor een grote bijbel bestaand uit 8 hoekstukken en 2 complete sloten. ( dikte bijbel dient ca 15 cm te zijn.) Totaal ca 782 gram
Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...
Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Jan te Wierik, 1998. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve figuren. Acryl op papier. Afmeting: 44 x 58 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met 7 diamanten. Aan weerskanten in de band zitten 2 rijen met diamanten. totaal ca 0,50 crt. ø 57 ca 3,1 gram. Nieuw