Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Grote empire kandelaren 2000
2x Grote empire kandelaren
Startprijs 2.950 EUR
2x Empire kandelaar 2001
2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR
Russische chronometer 2002
Russische chronometer
Startprijs 720 EUR
Opgezette eland + afschotbewijs 2003
Opgezette eland + afschotbewijs
Startprijs 600 EUR
Speeldoos met platen 2004
Speeldoos met platen
Startprijs 720 EUR
Lamp met bronzen beeld 2005
Lamp met bronzen beeld
Startprijs 500 EUR
Bronzen vogel op granieten basement 2006
Bronzen vogel op granieten basement
Startprijs 250 EUR
Paar grote Arabische figuren met dienblad 2007
Paar grote Arabische figuren met dienblad
Startprijs 1.500 EUR
Duitse humidor, ca. 1890 2008
Duitse humidor, ca. 1890
Startprijs 210 EUR
Bronzen vijzel, 17e eeuw 2009
Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Barometer, 18e eeuw. 2010
Barometer, 18e eeuw.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Speeldoos met 10 melodieën 2012
Speeldoos met 10 melodieën
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Zwitserse speeldoos 2013
Zwitserse speeldoos

Resultaat:

600 EUR

Zwitserse speeldoos (klein) 2014
Zwitserse speeldoos (klein)
Startprijs 180 EUR
Affiche circuit van Zandvoort 2015
Affiche circuit van Zandvoort
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel 2016
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel

Resultaat:

150 EUR

2x Oosterse visitekaarthouders 2017
2x Oosterse visitekaarthouders
Startprijs 300 EUR
2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820 2018
2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
Startprijs 300 EUR
Marmeren dekselschaal met bronzen kikkers 2019
Marmeren dekselschaal met bronzen kikkers
Startprijs 220 EUR
Art Deco lamp, Vrouw 2020
Art Deco lamp, Vrouw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Franse vaas, Jugendstil/Art Nouveau 2021
Franse vaas, Jugendstil/Art Nouveau

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw 2022
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

440 EUR

Likeur keldertje, 19e eeuw 2023
Likeur keldertje, 19e eeuw
Startprijs 220 EUR