Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.