Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
Antiek bronzen figuur. Man met bezem. Circa: 1900. Door H. Legendre. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zes maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bloesemboom decor. Drie schotels goed, drie haarscheur. Vier kopjes goed, twee kopjes beschadigd. Afmeting: 6 x 12,5 cm ø. In ...
Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren toasthouders, 925/000, Engels. Rechthoekige toasthouder geplaatst op 4 poten met gekrulde greep. MT.: Edward & John Barand, London. jl.: R/T: 1852/1854. 16x11x14cm. Totaal ca 696 gram. I...
Zilveren theeservies, 830/000, met theekan, melkkan en suikerbak, ovaal gecontourneerd model. MT.: E.L.Vietor Darmstadt, 20e eeuw. Grootte 27x13x18cm, 16x8x9cm en 18x9x8cm. ca 797 gram. Voorzien van g...
Zilveren 3-delig theeservies, 835/000, model kardinaal met zwart houten grepen. Bestaand uit: theekan, melkkan en suikerpot.MT.: Zilverfabriek Voorschoten, jl.:w/x: 1931/1932. grootte 24x13x18cm, 12...
Twee zilveren kemphanen, 925/000, Spaans. 20x14cm en 16x16cm. Beide hanen missen een stukje van een poot, verder in goede staat. ca 316 gram.
Zilveren dienblad, 833/000, spitovaal model met gezaagde florale rand met een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.P. de Vries, Hoorn jl.:H:1917 Grootte 43x25x6cm ca 772 gram. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse staande klok met uurwerk van Paul Garnier, Paris. Precisie regulateur met schaargang. Afmeting: 212 x 45 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok met Engels uurwerk met halfuur-slag op bel. John Smith, Chester. Afmeting: 200 x 54 x 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Course Ronaine. Circa: 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...
Zeldzame notenhouten koekoeks-tafelklok met groot uurwerk, ketting-aandrijving en dubbele snek. Klok is versierd met gesneden druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 45 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met een grote lade, onder twee deuren, met vier volle gezwarte zuilen. Blad met groen vilt bekleed. Circa: 1820 - 1830. Afmeting: 81 x 124 x 68 cm. In goe...
1/4 Gulden 1945 als penning Nederlandsch Indie in goud geslagen (vgl. Scho. 925) - 3.96 gr. Conditie: goed
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Rijke antieke Franse of Duitse notenhouten met brons tafelklok. Klok heeft messing wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 45 x 27 x 22 cm. In g...
Duitse gesigneerde staande klok. Circa 1820. 'J.G. Feldmann & Heller'. Klok heeft een kwartierslag uurwerk en secondenaanduiding, drie gewichten en slagwerk met dubbele bel. Functies niet getest. Afme...
17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen lampen met figuren + porseleinen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 36 cm ø. In goede staat.