35. Januariveiling 2018

Veiling vanaf vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
2003 Resultaten
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw
4002

4.750 EUR

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw
6048

4.750 EUR

Mahonie Empire kabinet
4001
Mahonie Empire kabinet

4.500 EUR

Vaas, Fam. Rose (groen).
6014
Vaas, Fam. Rose (groen).

3.000 EUR

Boulle klok, 18e eeuw
3513
Boulle klok, 18e eeuw

2.950 EUR

2x Familie Rose borden, rood glazuur
6346

2.750 EUR

Zilveren karaf met afbeelding
42
Zilveren karaf met afbeelding

2.200 EUR

Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.
1001

1.900 EUR

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw
4000

1.900 EUR

Bronzen skulptuur (naar Rodin)
5145

1.850 EUR

Melk en bloed vaasje.
6018
Melk en bloed vaasje.

1.800 EUR

Amsterdamse hangklok.
3514
Amsterdamse hangklok.

1.750 EUR

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht
1053

1.700 EUR

Gouden armband met smaragd en diamant
4

1.600 EUR

Mahonie kabinet, Louis Seize
4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

1.600 EUR

Zilveren klok
1
Zilveren klok

1.500 EUR

Witgouden armband diamant
5
Witgouden armband diamant

1.500 EUR

Verguld altaar, 19e eeuw
4005
Verguld altaar, 19e eeuw

1.500 EUR

Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.
5002

1.500 EUR

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw
6032

1.500 EUR

Witgouden oorhangers saffier diamant
130

1.350 EUR

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).
3004
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

1.350 EUR

Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.
3607
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.

1.325 EUR

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.
1007

1.300 EUR