Franse comtaiseklok, z.g.n. stationsklok,19e eeuw met harpslinger en 2 gewichten. Wijzerplaat geëmailleerd , met cartouches,Cond.: G
Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Eikenhouten wandklokregelateurtje (Zaans klokje), uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West-Germany. Klokje afgewerkt met bronzen elementen 20e eeuw. Achterplaatje mist, 72x25x18cm. Cond.: G
Noten gefineerde Art Deco pedule met chroom getallen en wijzers, uurwerk werkt, Cond.: U 45x14x22cm.
Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.