Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...
Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...
Antiek Hollands vijf-delig Delfts blauw keramieken kaststel, 18e-19e eeuw. Gemerkt AR of APK, Chinese en florale decor. (Minimale chips) Afmeting: 33 - 46 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met draken en paradijsvogel decors (gemerkt). 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale- figuren- en goud decors. 19e eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Antieke grote tegel in eiken lijst, circa 1900. Naar een schilderij van Mesdag. Gemerkt J.M. Holland J.L. (Jan Willem Mijnlief) 469. Bomschuiten bij avond op zee. Afmeting: 34 x 51 cm. In goede staat.
Lot van 11 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Schalen, borden. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 22 - 32 cm. In goede staat.
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Lot van 18 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed, 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Borden, schalen, sauskommen etc. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 20 - 36 cm...
Twee antieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren in landschappen decors (romantisch). Ca. 1900. Gesigneerd Garnier, mogelijk Sevres. Afmeting H.. 46 cm In goede staat
Twee grote gemerkte Chinees porseleinen siervazen. Tweede helft 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van figuren en peer decors. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen bolvazen met spelende figuren in tuin decors. Gemerkt. Afmeting: 40,2 x 23,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afmeting. 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat