Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, een vaas,een bonboniére en een klein parfumflesje. Afmeting. 7-24 cm. In goede staat.
Twee maal kunstglas. Eén maal grote pijpvaas (blauw-groen) ongemerkt. Eén maal Jugendstil stijl vaas, ongemerkt. Afmeting: 22-37 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal blauw-glazen bolvaas, ongemerkt. Eén maal glas fusing flesvaas met monogram. Afmeting: 16-25 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen.: oranje-rood.,en geel-bruin-rood. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 40-41 cm. In goede staat
Twee grote moderne kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal diverse kleuren. Eén maal op brede voet, blauw/groen-oranje. Afmeting: 33-45 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Geel-groen-blauw, van Sereno. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twaalf maal divers glas/kristal. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: acht karaffen, één vaasje en drie houders met deksel. Afmeting: 10-18 cm. Minimale chip mogelijk.
Antiek kristallen tafelstuk met verdeelschalen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 29 cm ø. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek glas met goud decors. 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 29 cm. In goede staat.
Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, Afmeting -8-16,5cm In goede staat
Oude glazen presse papier. Gesigneerd 'Lundberg Studio's 1991, Nr. 1025106, wereldbol'. Afmeting: ø 10 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.
Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afmeting. 15x23x23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek kristallen zuurstel ,amandel geslepen (chips). Ca. : 1900. In redelijk/goede staat.
Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.
Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.