Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. Bruin, korenveld 1372
A. Bruin, korenveld

Resultaat:

40 EUR

2x Fam. Rose kopjes. 6193
2x Fam. Rose kopjes.
Startprijs 1.000 EUR
Meinert W. Volkers 1087
Meinert W. Volkers
Startprijs 200 EUR
Schilderij (naar Mesdag) 1389
Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 50 EUR
2x Gravure. 1406
2x Gravure.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Keith Haring, 'Abstract'. 1104
Keith Haring, 'Abstract'.

Resultaat:

300 EUR

3x Porseleinen plaquette. 6210
3x Porseleinen plaquette.
Startprijs 100 EUR
Monogram M.O stilleven 1423
Monogram M.O stilleven
Startprijs 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1121
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR
2x Porselein beeld, herder(in). 6227
2x Porselein beeld, herder(in).
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1440
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Vaas, Fam. Verte. 6244
Vaas, Fam. Verte.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Werner Laves 1457
Werner Laves

Resultaat:

60 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1138
Harm Kamerlingh Onnes
Startprijs 270 EUR
Verkocht
2 Chinese vazen 6261
2 Chinese vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 1474
Ongesigneerd

Resultaat:

60 EUR