Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Sigarenkistje
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G

Westminster klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G

Petroleumlamp, geëlectrificeerd
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat

Bronzen beeld, olifant
Startprijs 250 EUR

Vooroorlogs bronzen Indische olifant. Cond:G 21x29x12cm.

Metalen bord vroeg 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.

Terracotta beeld
Startprijs 220 EUR

Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G

4x zilveren armband
Startprijs 60 EUR

Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...

Engels kerkboek leren kaft
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G

Zilveren Jugenstil lepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.

Diverse Augenmande klokjes
Startprijs 80 EUR

Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond;R/G

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Bronzen dame
Resultaat: 80 EUR

Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G

Houten gebedsketting
Startprijs 25 EUR

Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm

5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Resultaat: 20 EUR

Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...

Haardstel
Resultaat: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G

Beeld, engel met man
Resultaat: 150 EUR

Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G

2 Snuffbottles been, uil en vrucht
Startprijs 150 EUR

Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G

Art Nouveau klokje
Startprijs 100 EUR

Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G

Raymond Weijl dameshorloge
Resultaat: 75 EUR

Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Lot modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

Militaire rekenschijf
Startprijs 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.