Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm
Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.
Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.
Zeer zeldzame 16e/17e eeuwse Wanli kom met coulissen, floraal en vlinderdecor, in goede staat 15x34ø
Zeer grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy kom, met geschulpte omranding, rondom met coulissendecor, floraal en figurendecor(haarlijn) 10,5x25,3cm Cond:R
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Fraaie antieke porseleinen tafelspiegel, zwaar uitgevoerd, gemonteerd op eiken frame met standaard, omstreeks 1880 Frankrijk of Duitsland met wapen en Latijnse tekst en gouddecor 73x50cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Duits Rosenthal porseleinen Maria bont, bestaande uit: theekan, koffiekan, 3 roomkannen, suikerpot, botervloot, 12 ontbijtborden 7 kop en schotels, 7 losse schotels, minimale chip mogelijk, 10-24cm. C...
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Antiek Duit K.P.M porseleinen mocca serviesje omstreeks 1920, bestaande uit, moccakan, 3 schotels en twee kopjes, suikerpot en melkkan 6-19cm. Cond:G
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terrine heeft 1 chip aan de voet.
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen bloemenvazen met handgeschilderde figuren en bloemendecor, beide chips bodemrand 33x22x13cm Cond:R
Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R
Oude antieke Chinees porseleinen dekselterrine, 19e eeuws of later, met landschapsdecor 16x27x21cm. Cond:G
Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm
Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R
Prachtige antieke grote Chinees porseleinen bruin geglazuurde vaas met goud decor, Qing Dynasty gemerkt, in goede staat 38xø20cm.
Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte kom met rondom figuren decor, in goede staat 9,5x20,6øcm.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm
Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Drie x 17e/18e eeuws Chinees porselein, twee zeldzaam geschulpte borden met waterpartij en vogels, beide haarscheur en chip, een grote 17e eeuwse Wanli schotel met tuin en vogel voorstelling, geschulp...
Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat
Twee mooie oude Japanse satsuma vazen omstreeks 1900 met gouddecor, figuren en olifanten, in goede staat, 33x18ø Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch Mettlach sierbord, meerkleurig, nr 879, met narren en buste beschilderd, in goede staat 35ø Cond:G
Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm
Achttiende eeuwse Duitse Meissen porseleinen figuur, minimale chips, oudere restauraties, gemerkt met Meissen teken met ster en F.5 Cond:R 13cm.
Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Grote oude Duitse Meissen porseleinen melkkan, decor Streublümchen 14cm. omstreeks 1960
Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat
Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G
Porseleinen theebus met zilveren dop, 835/000. Theebus, Saksisch porselein ( Zwiebelmuster) rechthoekig model met zilveren dop voorzien van gravure langs de rand en aan de bovenzijde. 7x6x13 cm. In go...
Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, gemerkt met twee zwaarden en kroon, in goede staat 41cm.
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels omstreeks 1950, 1e keus, bloemen en gouddecor, in goede staat
Duitse Rosenthal figuur door R. Kaesbach, 20e eeuw in goede staat 24,5cm
Antieke Duitse bisquit porseleinen figuur omstreeks 1900, door Scheibe Alsbach, naakte dame 27cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse porseleinen kandelaar, gemerkt B Potter 52, mooie kwaliteit met florale decors en gouddecor, in goede staat 18,3cm
Groot Duits Hutschenreuther servies, decor Chloe, bestaande uit: 5 presenteerschalen, theekan, koffiekan, suikerpot, melkkan, 2 dekselschalen, schaal, botervloot, eierdoppen, 6 mocca kop en schotel, 5...
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G
Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.
Antieke porseleinen plaquette in lijst, gesigneerd DIE Frankrijk, omstreeks 1900, geboorte plaquette met baby 13x8cm Cond:G
Drie grote ovale elfen-plauettes met boselfen, gemerkt minton 20e eeuw 30x41cm Cond;G
Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.
Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Duitse Jugendstil stijl vaas, met florale en opengewerkte decors, unicorn studio 34cm. omstreeks 1990 Cond:G
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G
Antieke Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1920, Zwiebelmuster in goede staat 26,5øcm
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm
Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G
Oude Bisquit porseleinen Royal Dux reebok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 18x23x15cm.
Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G
Mooi Duits of Italiaans porseleinen beeld, ballerina met bloemen en gouddecor, gemerkt met N en kroon, 1e helft 20e eeuw, 2 vingers af, jurk beschadigd 24cm. Cond:R
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Art Deco figuur op marmeren sokkel, bronskleurig gepatineerde bok omstreeks 1920 40x36x13cm. Cond:R/G
Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.
Grote porseleinen uil 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Italie, op zwart basement, in goede staat 46cm.
Grote porseleinen bokkenrijder op houten basement, 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Duitsland, gewei beschadigd verder in goede staat 46x38x20cm
Twee antieke terracotta figuren, gesigneerd en gestempeld, Sevres A.J Dalou, man met schep, vrouw met waterkan 11-14cm. Cond:G