Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling vanaf vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1268 Resultaten
Verkocht
Grote Yixing theepot
6035
Grote Yixing theepot

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
Amsterdams staand horloge
3504
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
2  Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil
6000
2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Duitse barok secretaire, 18e eeuw
4084
Duitse barok secretaire, 18e eeuw

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Engelse staande klok
3503
Engelse staande klok

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese beker, fruit
6138
Chinese beker, fruit

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Aardewerken vaas
6156
Aardewerken vaas

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Tafelklok met bellen
3507
Tafelklok met bellen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Mahonie staande klok
3542
Mahonie staande klok

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4
6001
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Zilveren Joodse kandelaar
1
Zilveren Joodse kandelaar

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
2 Empire kandelaren
2001
2 Empire kandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos
2010
Chinese dekseldoos

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Groot beeld, Maurice le Blanc
5002
Groot beeld, Maurice le Blanc

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij Puhonny
1035
Schilderij Puhonny

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2 Fam Verte tegels met karpers
6339
2 Fam Verte tegels met karpers

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Klaas Bernink
1021
Klaas Bernink

Resultaat:

1.340 EUR

Verkocht
Pendule met hond
3502
Pendule met hond

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Klinkenberg, Zeeuws meisje
1001
Klinkenberg, Zeeuws meisje

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Ingelegde vitrinekast
4092
Ingelegde vitrinekast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Fam Verte penselenpotje
6340
Fam Verte penselenpotje

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Groot uurwerk 2x
3521
Groot uurwerk 2x

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chesterfield bankstel
4003
Chesterfield bankstel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Eiken kabinet
4064
Eiken kabinet

Resultaat:

950 EUR