29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Marmeren kolomklok
Startprijs 280 EUR

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 100 EUR