Anne Bruin omstreeks 1930, winterlandschap bij avond, aquarel op papier 39x29cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Twentse boerderij met koeien olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
J van de Berg omstreeks 1950, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond;G
Prof. van Beek omstreeks 1920 dorpsstraat met doorgang, poortje Delft, olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G
J. Lievens omstreeks 1920, landschap met wandelaar en boerderij, olieverf op paneel, 27x18cm. Cond:G
C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G
M.d.Brok (naar Murillo) de jonge bedelaar, olieverf op linnen 31x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G
Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G
Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G
Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G
Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G
T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G
TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G