Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

 

Veiling vanaf vrijdag 8 april 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1387 Resultaten
Verkocht
Ton Schulten
1001
Ton Schulten

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Hollands kabinet
4000
Hollands kabinet

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Ton Schulten
1020
Ton Schulten

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw
6038
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Empire pendule, staande man
3588
Empire pendule, staande man

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Zeer grote pendule
3509
Zeer grote pendule

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Engels staande klok
3566
Engels staande klok

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier
79
Bloedkoralen collier

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Schilderij, C. J. de Vogel
1014
Schilderij, C. J. de Vogel

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Klok met strijdwagen
3513
Klok met strijdwagen

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese blauw/witte theepot met draken
6191
Chinese blauw/witte theepot met draken

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule
3520
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Gouden collier met turkoois
60
Gouden collier met turkoois

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, bijbelse voorstelling
1061
Schilderij, bijbelse voorstelling

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, H.W. Mesdag
1003
Schilderij, H.W. Mesdag

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet
4003
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Karl Wagner, stadsgezicht
1058
Karl Wagner, stadsgezicht

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Tabakspot koloniaal zilver
16
Tabakspot koloniaal zilver

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst met emaille
45
Zilveren fotolijst met emaille

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden horloge Chopard
6
Gouden horloge Chopard

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden ring met briljant
61
Gouden ring met briljant

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot
78
5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Witgouden oorhanger met saffier en briljant
129
Witgouden oorhanger met saffier en briljant

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schilderij, L. Mayer
1007
Schilderij, L. Mayer

Resultaat:

1.000 EUR