Uiterst fijgeknoopt Perzisch zijden kleed, turqoise-rood, in goede staat 103x148cm.
Oud zijden geknoopt tapijt, fijngeknoopt, turqoise en blauw, in goede staat 124x190cm.
Oud fijngeknoopt zijden kleed, olijfgroen, in goede staat 124x183cm. Cond:G
Oud Oosters handgeknoopt Kelim tapijt met verschillende kleuren in goede staat 180x110 Cond:G
Prachtig oud Perzisch kleed, roodbruin-zwart, mooi van kleur en in goede staat, 145x240cm Cond;G
Oud Perzisch kleed met florale decors creme-rood-zwart, beschadigd Cond:S 197x132cm
Twee Perzische kleden in goede staat, 1 fijngeknoopt, 118x67cm. en 128x78cm.