Uniek bewerkte bijbel met zilveren rand en sloten, 835/000. Bijbel: De gantsche heylige schrifture, oude en nieuwe testament, 1853, met bruin lederen omslag met bewerking. Voorzien van een zilveren ra...
Gerbrand frederik van Schagen 1880-1968, Hollands landschap met koeien bij avond, olieverf op linnen 28x68cm Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M
Johannes Christoffel Vaarberg, Weesp 1825-1871 Amsterdam, heren portret, olieverf op paneel, 35x45cm. Cond:G
Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G
Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.
Zeer grote antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongveer, geslepen glas, messing. In goede staat 26x13x11cm.
Groot Art Deco beeld dame met twee windhonden, diverse bronskleurige patina's, zware natuurstenenen sokkel, ivoor immitatie handen en gezicht 50x75x17cm. Cond:G
Antieke theewagen omstreeks 1920, messing met eikehout op wielen, rondom glas met deurtje, in goede originele staat 100x78x50cm.
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht Zierikzee(twee plekken craquele) olieverf op linnen 60x80cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse lantaarnklok met korte slinger achter(vermoedelijk Frans) koperen wijzerplaat en tollen, rest ijzer uurwerk met spillegang(uurslag), twee gewichten en twee contragewichten. In goede ...
Kleine Hollandse Renaissance stijl notenhouten pastoorskast, uitneembaar, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 183x170x64cm.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm
Bijzondere fraai gemaakte gouden broche met diamanten,585/000. Broche, half rond gevormd met fraaie bloem en bandbewerking, bezet met veel diamanten. De bloem in het midden van de broche kan bewegen. ...
Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Een fraaie solitairring met een stevige zespoot chaton met een briljant geslepen diamant. ca. 0.45 crt. ø 55 ca 3,25 gr.
Bijzondere gouden ring, Art deco, 585/000 met roosdiamanten en robijnen. Zeer fraaie ring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn versierd met 2 zetranden met diverse diamanten. Aan de zijkan...
Twee kapitale werken Bep Toscani (twee luik) 1940 Amsterdam, moderne compositie met acryl en kranten, mixed media, totaal 280x170cm Cond:G
Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R
Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met verzilverde figurenvoorstelling van een Schotse man met kilt en pistool en dame, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat, 40...
Grote antieke koperen zakhorlogehouder. Huis met zakhorloge, windmolen en hekwerk (defect) mist waarschijnlijk lantaarn, verder in goede staat 36x36x17cm.
Grote Franse wortelnoten 1 deurs vitrinekast omstreeks 1930, met bandintarsia met zware messing versieringen en glazen schappen en spiegels, Louis Quinze stijl, in goede staat 171x140x48cm
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Vier Duitse documenten behorende bij destijds uitgereikte medailles/oorkondes aan Ernst Schnittker. De twee grote documenten zijn voorzien van een watermerk. Cond.: R-G (bevatten diverse vouwen). 21-3...
Bijzonder zilveren dienblad, 800/000, Duits. Groot ovaal dienblad met geschulpte binnenrand, versierd met een floraal bewerkte buitenrand met een dubbele filetbewerking. Grootte 43x50cm ca. 1578 gr. C...