Bronzen reiger op natuurstenen plateau 20e eeuw, met wateraansluiting, water komt uit bek reiger 34x33x23cm Cond:G
Antieke bronzen figuur voorstellende een Italiaanse jongen met schoolboeken titel Siffleur door N Picciole omstreeks 1900 20,5cm Cond:G
Grote bronzen figuur, vrouwe justitia, 2e helft 20e eeuw 89cm Cond:G
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, zeeman met kijker midden 20e eeuw 37cm Cond:G
Oude bronzen Foohond, China omstreeks 1900, in goede staat 16x7x5cm Cond:G
Bronzen met marmeren boekensteun 21e eeuw voorstellende een gedetailleerd paardenhoofd. 32x22x14cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw voorstellende een damesbuste in Jugendstil stijl 30cm Cond:G
Bronzen figuur 19e eeuws voorstellende een hoge officier te paard, door Boyer, 15x14x5cm Cond:G
Twee antieke Chinese gesigneerde wit metalen figuren, voorstellende twee vrouwelijke Chinese draagsters met sprokkelhout op hoofd gedragen, 24cm Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G
Zeventiende eeuws notenhouten gestoken beeld , religieus, restpolychrome, stuk van voetstuk af hand en voet af 19cm Cond:R/G
Grote antieke bronzen figuur omstreeks 1920 gesigneerd P.Philippe, voorstellende een man met klompen, staande op een marmeren voet, in zeer goede staat 42cm