Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Russisch wodkadrinkbeter
Startprijs 25 EUR

Antiek Russisch zilveren Wodka drinkbekertje met florale gravering en fijne kabelrand, onbekende keuren 84 zolotniks ca 18 gr ø3,0 x4,5 cm ca 1910

Zilveren theezeef met lekschoteltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren theezeefje met lekbak, 835/000. Theezeef met floraal bewerkte rand en lekbak op krulpootjes. 15x7x3.5cm. Ca. 58gr.

Mosterdpotje, zilveren montuur
Resultaat: 25 EUR

Hollands bewerkt kristallen mosterdpotje met zilveren deksel, 835/000, voorzien van parelrand. ø 4.3x10cm., Cond.:G

3 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

Negen delen zilver
Resultaat: 20 EUR

Negen delen zilver bestaande uit een suikerschep met getrembleerde bewerking en de bak in een schelpvorm, een vingerdoekring met dubbele filetrand met letter A MT: van Kempen en zonen Voorschoten, een...

Zilveren taartschep
Resultaat: 20 EUR

Taartschep met zilveren heft, 800/000. Fraaie Duitse taartschep met floraal bewerkt heft en gefreesd schepgedeelte. 28x6cm.

Eierdopje + 2 servetringen
Resultaat: 20 EUR

Twee rijkelijk versierde servetbanden met floraal decor en voorzien van parelrand, Colen Hewer Cheshire, Chester, JL: D E 1904/1905, ø 4.5x2.5cm, en een eierdop met bloemversieringen. Henry Williamson...

Twee asbakken
Startprijs 20 EUR

Twee asbakken: een kleine vierkante zilveren, 835/000, asbak met opstaande randen, floraal bewerkt met een voorstelling van een zittende man. MT: Bijkamp en Co, Steenwijk, JL: S 1953, ca. 28 gr., 9x7x...

Filigrain tablet
Resultaat: 15 EUR

Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G

Zilveren vork en cakeprikker
Startprijs 15 EUR

Twee zilveren vorken, 835/000. Een grote cakevork met florale bewerking, MT.: Gebroeders van Roosmalen, Utrecht, jl.; A 1935. Lengte 19 cm. En een kleinere strakke vleesvork voorzien van een strak geg...

Thorapointer, gouden dop
Startprijs 300 EUR

Thorapointer met GG en turkoois, een zilveren hand en been ingelegd met zilver L.: 25cm.