Onduidelijk gesigneerd 1925, Russische school? landschap met boerenhuizen en restsneeuw, aquarel op papier 14x9,5cm Cond:G
Drie antieke tekeningen met monogram 19e eeuw, landschappen tekening op papier 17-23cm Cond:G
Cate, 2e helft 20e eeuw vaas met bloem, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw gezicht op oud Enkhuizen, naief geschilderd, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Dirk H. Harting1884-1970, portret en gouden regen etsen op papier 6x8 en 23x11cm Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1960 Duitse school, stilleven met bierpul en appels, olieverf op linnen 30x98cm Cond:G
Peter Klashorst '98 abstracte compositie met muzieknoten olieverf op papier 64x49cm Cond:G
Chinees zijde schilderij, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw stilleven Gouache op zijde 15x21cm Cond:G
Twee oude etsen Ruurd vd Berg, gezicht op Scheveningen en Cornelis Brandeburg, Damrak in de winter 30x10 en 31x12cm Cond;G
Antieke Ets omstreeks 1800 Koninklijk Paleis te Amsterdam door E. Portman sculp. publiek, soldaten, koetsen e.d 34x25cm ets op papier Cond:G
Martin omstreeks 1980 Mediterraans landschap olieverf op linnen 46x60cm Cond:G
G Pannekoek van Bemmel Juni 1948 vaas met bloem aquarel op papier 47x55cm Cond:G
Negen diverse oude/antieke Duitse grafieken etc. o.a: etsen, landkaart, etc. (grafieken op papier) 25-55cm. Cond.: R-G
J. IJben 1933, landschap met watermolen olieverf op paneel, 26x20cm olieverf op paneel Cond:G
H.R Scholten omstreeks 1920, stilleven, gemberpot met magnolia's, pastel op papier 50x35cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Duitse school landschap met ruiter en wandelaar, olieverf op paneel 24x30
G Piesch '75 Duitse school Naiëf geschilderd dorpsfeest olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
J.van oosten 20e eeuw, 17e eeuwse Hollandse ijspret, naief geschilderd, olieverf op linnen 80x50cm CondG
L. Schaal 1978 meisjes portret olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
H. Medenberg 1929, winterlandschap met knotwilgen, olieverf op paneel 34x24cm Cond:G
Van Hussen 2e helft 20e eeuw, modern duin met meeuwen acryl op linnen 62x52cm Cond:G
Ongesigneerd Zuid Amerika, dorp met vele figuren, gouache op papier 40x57cm Cond;G
L. Patri omstreeks 1900 besneeuwd bosgezicht naar Louis Apol, olieverf op paneel 38x28 Cond:G
Monogram M.D straatje bij Moulin Rouge, olieverf op linnen 24x18,5cm Cond:G
Monogram BD '47 Hollands landschap met boerenhuis en windmolen olieverf op paneel 73x37 Cond:G
Monogram AR '53 Duitse school, haven industrie, gemengde techniek op papier 47x37cm Cond:G
Negentiende eeuwse ingekleurde Duitse gravure Brandenburger Tor Berlin P. Haas Fecit originele lijst 11x17cm
Eugene Rensburg 8/50 1872-1956 haven Rotterdam, litho op papier 60x40cm Cond:G
Twee antieke ingekleurde vroeg 19e eeuwse etsen betreffende Scheveningen, Friesland en Walcheren, figuren in klederdracht 24,5x14,5cm Cond:R/G
G.P Dummen omstreeks 1920, stilleven met Chrysanten en ampfora, olieverf op linnen 100x50cm Cond:G