27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Schilderij, Jan Kelderman
Resultaat: 80 EUR

Jan Kelderman Edam 1914-1990 Amsterdam, stadsgezicht Parijs olieverf op linen 40x50cm Cond:G

J. le Blanc, Enkhuizen
Resultaat: 80 EUR

J. le Blanc pseudoniem Alexander Terhell 1863-1949 Enkhuizen Gouache op papier 38x28cm Cond:G

Schilderij, Artur Tausch
Resultaat: 80 EUR

Arthur Tausch Duitse school sigaret rokende dame gemengde techniek op papier 45x36cm Cond:G

Schilderij Ton Anconé
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone, Twentse boerderij met boer en boerin, en koe olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, watermolen met eendjes
Resultaat: 80 EUR

Naar J.H. Coster 2e helft 20e eeuw watermolen, olieverf op paneel 22x29cm Cond:G

C. Cornelisz, bessen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met bessen 13x18cm. Cond.: G

C. Cornelisz, kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G

A. Martinez, stilleven
Resultaat: 80 EUR

M. Martinus '34 vaas met bloem, aquarel op papier 45x32 Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Schilderij sneeuw
Resultaat: 80 EUR

Monogram BD, 20e eeuw Hollandse ijspret met figuren en paardenslee, olieverf op paneel 24x30cm

Ingekleurde kopergravure met venster
Resultaat: 80 EUR

Achtiende eeuwse optica gravure ingekleurd Vue D Optigue, representant de St. Pierre de Rome 39,5x24cm ingekleurde gravure op papier Cond:R/G

2 Werken ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse schilderingen, B. Gilles bosgezicht, en ongesigneerd 60x50cm olieverf op linnen Cond:G

3 Tekeningen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse tekeningen, riviergezicht met boten, riviergezicht met boten en figuren, riviergezicht met ruïne 19-23cm, tekeningen op papier

Landkaart, Croatië Slovenië
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, W.G.F. Jansen
Resultaat: 75 EUR

W.G.F Jansen 1871-1949, boerderij bij de duinen, pastel op papier 47x40cm Cond:R

Schilderij Bertil Carlsson
Resultaat: 75 EUR

Bertil Carlsson Zweedse school, vuurdans, olieverf op linnen 65x53cm Cond:G

E. Ringner
Resultaat: 75 EUR

Enoch Ringner 1916 (Duitse School) (1870 - 1967 Stockholm), olieverf op linnen, havengezicht met steigers en boten 56x35cm. Cond.: G

Schilderij, monogram N.M.
Resultaat: 75 EUR

Jaap van Kregten, kerk te Losser
Resultaat: 75 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede-Ermelo, Stadsgezicht losser olieverf op linnen 50x70cm.

Schilderij, driemaster
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980 driemaster op volle zee, olieverf op linnen 40x31cm Cond:G

Schilderij, stilleven bloemen
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 1880 stilleven met rozen, olieverf op linnen 50x37 cm Cond:G

J. le Blanc, polder
Resultaat: 70 EUR

J. le Blanc, pseudoniem Alexander terhell 1863-1949, poldergezicht met roeiboten aquarel op papier 41x27cm Cond:G

Drie maal Harting
Resultaat: 70 EUR

Drie maal Dirk H. Harting 1884-1970, Julidag Spaarne, de houtzaagwerken, zomer etsen op papier Cond:G

M. Köhler
Resultaat: 70 EUR

M Köhler '66 Duitse school, binnenmeer met zeilboten(Lugano?) olieverf op linnen 40x50 cm. Cond:G

Jaap van Kregten, watermolen Bels
Resultaat: 70 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede, Ermelo Twentse watermolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Portret met spiegel
Resultaat: 70 EUR

Twee x Harting
Resultaat: 70 EUR

Dirk H. Harting 1884-1970 twee maal duingezicht 60x21 en 46x16cm etsen op papier Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Le Blanc, botters aan de kust
Resultaat: 70 EUR

Alexander Terhell 1863-1949 (pseudoniem Le Blanc) botters met vissersvolk aan de kust aquarel op papier 35x24cm Cond:G

Schilderij, Branding
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, branding met rotsen olieverf op linnen 50x40cm olieverf op linnen Cond:G

Twee antieke gravures
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke gravures 18e eeuw, 110e Vue du Palais luirnal a Rome, en Vue perspective dela superbe Fontain de Trevi a Rome (lichte vochtvlekken) gravures op papier 44x30 en 40x27cm Cond:R/G

Schilderij boten
Resultaat: 65 EUR

Monogram BD zeegezicht met 18e eeuwse boten, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Nico Bruynesteijn
Resultaat: 60 EUR

Nico Bruijnensteijn omstreeks 1930, stilleven met tinnen vaas en orchidee, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij naar Ruisdael
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Paulo landschap naar Ruijsdaal olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

2 x Harting
Resultaat: 60 EUR

Dirk H. Harting 1884-1970 duingezicht en soestduin 15x6 etsen op papier Cond:G

Georg Pletser, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Georg Pletser, Rotterdam 1871-1942 stilleven met meloen, koperen schaal en tafelkleed, aquarel op papier 74x53cm Cond:G

Schilderij, 2 herten
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1910 besneeuwd bosgezicht met reeen olieverf op paneel, 68x45cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school cavalerie ten strijde olieverf op linnen 29x21cm Cond:G

Schilderij, Verhees
Resultaat: 60 EUR

Ets, fabriek
Resultaat: 60 EUR

Achtiende eeuwse ets, overblijfselen kruytmakerye sollenburg Amsterdam 1758 door Paul van Liender 1758, ets op papier Cond:R/G

Stilleven, M. Zeiss
Resultaat: 60 EUR

Schilderij Fleurot, parkgezicht
Resultaat: 60 EUR

Fleurot '53 parkgezicht met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G

Landschap met 2 koeien
Resultaat: 60 EUR

C. Erwens omstreeks 1980 landschap met boerderij en koeien olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij, Peter Cox
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, naief
Resultaat: 60 EUR

3 Kleine schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Drie kleine schilderijen , putti op koper geschilderd omstreeks 1800, landschap met berkenboom Bogdanski? overgeschilderde reproductie postkaart olieverf op paneel 13-23cm Cond:G

Oldemans, fruitstilleven
Resultaat: 60 EUR

Fruitstilleven, perzik met druiven, verso met naam Oldemans 20e eeuw olieverf op paneel 14x18cm Cond:G

2 Etsen, M. Slevogt
Resultaat: 60 EUR

Twee keer Max Slevogt 1868-1932 Duitsland, pauw met lichte vochtvlekken, gevangene in een Romeins kamp, etsen op papier 6,5x9cm 18x14,5cm Cond:R/G