Jan Kelderman Edam 1914-1990 Amsterdam, stadsgezicht Parijs olieverf op linen 40x50cm Cond:G
J. le Blanc pseudoniem Alexander Terhell 1863-1949 Enkhuizen Gouache op papier 38x28cm Cond:G
Arthur Tausch Duitse school sigaret rokende dame gemengde techniek op papier 45x36cm Cond:G
Ton Ancone, Twentse boerderij met boer en boerin, en koe olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Naar J.H. Coster 2e helft 20e eeuw watermolen, olieverf op paneel 22x29cm Cond:G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met bessen 13x18cm. Cond.: G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
M. Martinus '34 vaas met bloem, aquarel op papier 45x32 Cond:G
Monogram BD, 20e eeuw Hollandse ijspret met figuren en paardenslee, olieverf op paneel 24x30cm
Achtiende eeuwse optica gravure ingekleurd Vue D Optigue, representant de St. Pierre de Rome 39,5x24cm ingekleurde gravure op papier Cond:R/G
Twee Duitse schilderingen, B. Gilles bosgezicht, en ongesigneerd 60x50cm olieverf op linnen Cond:G
Drie 19e eeuwse Duitse tekeningen, riviergezicht met boten, riviergezicht met boten en figuren, riviergezicht met ruïne 19-23cm, tekeningen op papier
W.G.F Jansen 1871-1949, boerderij bij de duinen, pastel op papier 47x40cm Cond:R
Bertil Carlsson Zweedse school, vuurdans, olieverf op linnen 65x53cm Cond:G
Enoch Ringner 1916 (Duitse School) (1870 - 1967 Stockholm), olieverf op linnen, havengezicht met steigers en boten 56x35cm. Cond.: G
Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede-Ermelo, Stadsgezicht losser olieverf op linnen 50x70cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980 driemaster op volle zee, olieverf op linnen 40x31cm Cond:G
Ongesigneerd 1880 stilleven met rozen, olieverf op linnen 50x37 cm Cond:G
J. le Blanc, pseudoniem Alexander terhell 1863-1949, poldergezicht met roeiboten aquarel op papier 41x27cm Cond:G
Drie maal Dirk H. Harting 1884-1970, Julidag Spaarne, de houtzaagwerken, zomer etsen op papier Cond:G
M Köhler '66 Duitse school, binnenmeer met zeilboten(Lugano?) olieverf op linnen 40x50 cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede, Ermelo Twentse watermolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Dirk H. Harting 1884-1970 twee maal duingezicht 60x21 en 46x16cm etsen op papier Cond:G
Alexander Terhell 1863-1949 (pseudoniem Le Blanc) botters met vissersvolk aan de kust aquarel op papier 35x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, branding met rotsen olieverf op linnen 50x40cm olieverf op linnen Cond:G
Twee antieke gravures 18e eeuw, 110e Vue du Palais luirnal a Rome, en Vue perspective dela superbe Fontain de Trevi a Rome (lichte vochtvlekken) gravures op papier 44x30 en 40x27cm Cond:R/G
Monogram BD zeegezicht met 18e eeuwse boten, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Nico Bruijnensteijn omstreeks 1930, stilleven met tinnen vaas en orchidee, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Gesigneerd Paulo landschap naar Ruijsdaal olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
Dirk H. Harting 1884-1970 duingezicht en soestduin 15x6 etsen op papier Cond:G
Georg Pletser, Rotterdam 1871-1942 stilleven met meloen, koperen schaal en tafelkleed, aquarel op papier 74x53cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1910 besneeuwd bosgezicht met reeen olieverf op paneel, 68x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school cavalerie ten strijde olieverf op linnen 29x21cm Cond:G
Achtiende eeuwse ets, overblijfselen kruytmakerye sollenburg Amsterdam 1758 door Paul van Liender 1758, ets op papier Cond:R/G
Fleurot '53 parkgezicht met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G
C. Erwens omstreeks 1980 landschap met boerderij en koeien olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Drie kleine schilderijen , putti op koper geschilderd omstreeks 1800, landschap met berkenboom Bogdanski? overgeschilderde reproductie postkaart olieverf op paneel 13-23cm Cond:G
Fruitstilleven, perzik met druiven, verso met naam Oldemans 20e eeuw olieverf op paneel 14x18cm Cond:G
Twee keer Max Slevogt 1868-1932 Duitsland, pauw met lichte vochtvlekken, gevangene in een Romeins kamp, etsen op papier 6,5x9cm 18x14,5cm Cond:R/G