27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR

Francine, strandgezicht
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd Francine 21e eeu strandgezicht met figuren olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

2 Antieke gravures
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse steendrukken Bataille de Lutzen, le retour du Chasseur (vochtvlekken) Cond:R

Mandalay
Startprijs 40 EUR

Lithografie
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd'69 epreuve d'artiste, hanengevecht, lithografie op papier Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, G. Lechner
Startprijs 60 EUR

Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 70 EUR

Otto Pingerda 1935 Duitse school Duits Herenportret 65x50cm olieverf op linnen Cond:G

Oldemans, fruitstilleven
Resultaat: 60 EUR

Fruitstilleven, perzik met druiven, verso met naam Oldemans 20e eeuw olieverf op paneel 14x18cm Cond:G

Schilderij Reichelt, naakte dame
Resultaat: 170 EUR

Serie van 11 prenten Utrecht, kastelen en landkaarten
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, Hans Hunger
Resultaat: 25 EUR

Schilderij Winter Han Bruinenberg
Resultaat: 180 EUR

Schilderij, Alfred Zimmerman
Startprijs 80 EUR

Paneel 19e eeuw, Hollandse School, winter
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw schaatser bij ruïne bij avond, olieverf op paneel 21x28cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Twente
Startprijs 60 EUR

Schilderij, stilleven
Startprijs 180 EUR

Gesigneerd I. Opsomer 20e eeuw, stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij, stilleven bloemen
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 1880 stilleven met rozen, olieverf op linnen 50x37 cm Cond:G

Richard Dalton
Startprijs 35 EUR

Schilderij, Arno Rink
Resultaat: 130 EUR

Arno Rink '71 Duitse school Fieber nach Burgakow Die weisse Kapelle (vochtvlekken) ets op papier Cond:R/G 49x31cm

3 Kleine schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Drie kleine schilderijen , putti op koper geschilderd omstreeks 1800, landschap met berkenboom Bogdanski? overgeschilderde reproductie postkaart olieverf op paneel 13-23cm Cond:G

Schilderij, naief
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, driemaster
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980 driemaster op volle zee, olieverf op linnen 40x31cm Cond:G

Scholten, pastel
Resultaat: 50 EUR

H.R Scholten omstreeks 1920, stilleven, gemberpot met magnolia's, pastel op papier 50x35cm Cond:G