Gesigneerd Francine 21e eeu strandgezicht met figuren olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd'69 epreuve d'artiste, hanengevecht, lithografie op papier Cond:G
Fruitstilleven, perzik met druiven, verso met naam Oldemans 20e eeuw olieverf op paneel 14x18cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw schaatser bij ruïne bij avond, olieverf op paneel 21x28cm Cond:G
Gesigneerd I. Opsomer 20e eeuw, stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Ongesigneerd 1880 stilleven met rozen, olieverf op linnen 50x37 cm Cond:G
Arno Rink '71 Duitse school Fieber nach Burgakow Die weisse Kapelle (vochtvlekken) ets op papier Cond:R/G 49x31cm
Drie kleine schilderijen , putti op koper geschilderd omstreeks 1800, landschap met berkenboom Bogdanski? overgeschilderde reproductie postkaart olieverf op paneel 13-23cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980 driemaster op volle zee, olieverf op linnen 40x31cm Cond:G
H.R Scholten omstreeks 1920, stilleven, gemberpot met magnolia's, pastel op papier 50x35cm Cond:G