Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari lamp met brons
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm

6 Delen jade
Resultaat: 200 EUR

Zes delen antiek Chinees Jade medaillons 4-7cm Cond:G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud en floraal decor(lichte randschades) 23,3ø Cond:R/G

3 Chinese gekleurde borden, 18e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden met diverse decors lichte randschades Cond:R/G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kang Xy theepot met rondom figuren in landschapsdecor (grote chip bij deksel) 9,5x14x9,5ø Cond:R/G

4 Fam Rose bordjes
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden, gesigneerd met floraal, goud en vlinder decor in goede staat 19ø

Delfts blauw bord, 17e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Groot 17e/18e eeuws Delftsblauw bord met chinees decor in coulissen (randschades en scheur) 35cmø Cond:M

4 Fam Rose krekeldoosjes
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Rose porseleinen krekeldoosje met figuren en bloemendecor, in goede staat 6-12cm

Baardmankruik
Resultaat: 160 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø

Vier maal Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein, Queng lung zoutnap, vaasje met floraal decor,twee vaasjes craquele glazuur en hert decor 6,5-13cm Cond:R/G 17e-19e eeuws

Vier chinees porseleinen borden Fam. Rose
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke Chinese borden 18e-19e eeuws drie maal Familie Rose eenmaal blauw landschap (beschadigingen/chips) Cond:R

2 Chinese borden, landschap
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden, met landschapsdecor, randschades 24,3x24,3 Cond:R

3 Penselen potjes
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpotten, met floraal vogel en gouddecor in goede staat 5,5x9 cm

2 Grote imari borden
Resultaat: 160 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

5 Aardewerken Delfts borden
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Delfts blauw keramieken borden met floraal decor gemerkt, de Pijp randschade 23ø Cond:R/G

6 Imari kommen met deksel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G

Chinees dekselpotje
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1800 met florale gedraaide decors, en zilveren monturen in goede staat . H12 cm

Chinese penselenbeker
Resultaat: 150 EUR

Oude gesigneerde Chinees porseleinen penselenhouder met drakendecor in zee Wang Bing Rong.13x9ø cm Cond:G

7 Delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein, Kang Xy vaas, familie Roze vaas en kopje, gele kom, kang Xy schotel, en coulissen schotel, Imari schaaltje(beschadigingen)8-24cm Cond:M/G

Chinees capucijner porselein
Resultaat: 140 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein capucijner 5 kop en schotels, dekselkom, deksel zit vast en losse deksel
Cond:R/G

Kang Xi dekselpot
Resultaat: 140 EUR

Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R

Porseleinen kan
Resultaat: 135 EUR

Grote antieke porseleinen theekan,( gesetzlich geschnitzt) voorstellende een vrouw, met tuit in de vorm van een vis. 29cm Cond:G

Diverse kop & schotels
Resultaat: 135 EUR

Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G

Drie Kang Xy vaasjes
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xy vaasjes met Chinese vrouwen decor(beschadigingen) 7-8,4cm Cond:R

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...

Peking glazen vaasje
Resultaat: 125 EUR

Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R/g

2 Kleine vazen, mandarijn
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met gouddecor en familieroze decor, draken vogels, vlinders en figuren.(minimale chip) 24x9,8ø Cond:R/G

Wedgwood kraampot
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse Wedgwood kraantjeskan E.W.S Beanes patent in Fuser in Louis Seize stijl decor(restauratie aan beide grepen 32cm Cond:R/G

5 Capucijner rijstkommen
Resultaat: 120 EUR

Vijf 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kommen met floraal decor en bruine glazen in goede staat 6-12ø

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Twee 17e-18eeeuwse Chinees porseleinen bord met bloemenvaas en coulissendecor (Kang Xy, oude haarlijn)21,5x23ø Cond:G

Frans porseleinen servies ca. 1880
Resultaat: 120 EUR

Frans porseleinen 8 delig servies, 19e eeuws, met figuren goud en floraal decor, gesigneerd F.Boucher, theekan, 2 kop en schotels, melkkan, suikerpot, 3 schalen(tete a tete met twee grote opdienschote...

Groot Chinees bord
Resultaat: 110 EUR

Groot 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal decor, haarscheur en chip 39,5ø Cond:R

3 Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met divers decor, 20,3x22,8ø Cond:R/G

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 110 EUR

Twee aparte antieke Chinese of Japanse pijpvazen met floraal en gouddecor, bij 1 vaas ijzeren montuur weg 22x14ø Cond:G

Celadon schaal, Sung Dynasty
Resultaat: 110 EUR

Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G

lot diverse tegels
Resultaat: 110 EUR

Lot antieke Hollandse tegels omstreeks 1800 12 stuks met diverse bijbelse voorstellingen(minimale chip mogelijk) 13x13cm Cond:R/G

Fam Rose rijstschaal
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze kom met rondom figuren decor 19e eeuw(haarscheur) 8x20,5ø Cond:R

2 Chinese dekselvaasjes
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese dekselvaasjes Kang Xy stijl met vogel en floraal decor, beschadigingen Cond:M/R.

7 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 110 EUR

Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G

Engelse schenkkruik
Resultaat: 110 EUR

Oude antieke Engels porseleinen schenkkan met tinnen deksel, Dale Hall pottery Longport, tinnen deksel Milner Cobridge 23cm Cond:G

Porseleinen figuur, accordeon
Resultaat: 110 EUR

Russisch porseleinen figuur gesigneerd 20e eeuw voorstellende een Russische soldaat met accordeon in goede staat 16cm Cond:G

3 Kopjes en 3 schotels
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw 2 kop en schotels met floraal en visdecor, en een los kopje en een losse schotel 3,8x13,4

Chinese Yixing vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinese Yixing pijpvaas, ongemerkt 19e of 20e eeuw 27x14ø Cond:G

Vier Chinese Kang Xy kopjes
Resultaat: 110 EUR

Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...