Antieke Chinese Cheng Lung trekpot met figuren in boot decor omstreeks 1800, hengsel kapot 14x18,5x10,5ø Cond:R
Grote Duitse Kaiser porseleinen Amfora vaas met landschaps en goud decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Antieke Chinese terracotta pot met blauw glazuur (schroef weg) 19e eeuw sierstukken gerestaureerd 11x8,5cm Cond:R
Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 republikeins (gemerkt) met donkerblauw landschap en figuren decor in goede staat 7x14ø
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xy kom (omstreeks 1900 republikeins)met rondom dieren en drakendecor, gemerkt in goede staat 6x12,5ø
Engels Royal Albert servies 21 delig met Moss Rose decor, o.a. koffiekan, melkkan, suikerpot, tablet, kop en schotels(minimale chip mogelijk) 7-25cm Cond:G
Twee zeldzame 18e-19e eeuwse natuurstenen Chinese beelden, met rondom Chinese schriften en voorstellingen met Chinese kinderen bij karbauen (1 hoorn afgebroken) verder in goede staat. 22x10,5x8,5cm
Chinese schaal 19e eeuws of ouder met groen-blauw decor in goede staat 6x27cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen kom met floraal decor (diep blauw) met geschulpte rand, minimale chip 7x15,2 Cond:G
Chinese Kang Xi schotel met zilveren beugel. Kang Xi schotel voorzien van bloemdecor. De beugel met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. MT.: Van Kempen Voorschoten jl.: Z 1884. Voorzien ...
Vier delen antiek Chinees porselein 18e eeuw(beschadigingen), dekselpot met zilveren montuur en stop, Chinese kom met zilveren hengsel, twee maal onderzetter Kang Xy 10-17cm Cond:M
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, 1 maal lichte randschade, 1 maal randschade, 1 maal glazuurschade 21-21,5 ø cm Cond:R
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met floraal en goud decor (gelijmd) 55,5ø Cond:M
Twee oude Chinese Jade snijstukken met visdecor, 20e eeuw 7-9cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari pijpvazen met floraal en gouddecor (barst bij een vaas) 25x12ø Cond:R/G
Zeven antieke Hollandse tegels 17e 18e eeuws met diverse voorstellingen, beschadigingen en restauraties 13x13cm Cond:R
Antiek boerenbont societe, ceramique Maasricht servies omstreeks 1900 met diverse beschadigingen en verkleuringen 59-delig 10-28cm Cond:M
Twee delen Hollands polychrome Makkums aarderwerk 20e eeuw opengewerkte mand, dekselpot 25cm Cond:G
Groot 17e eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors (oude haarlijn en chips rand) 34,5ø Cond:R
Groot lot 18e 19e eeuws Chinees porselein diverse borden 2 kopjes en schotels, diverse beschadigingen(Kang Xy bord goed) Cond:M/R/G
Vier delen antiek Petrus Regout omstreeks 1880 Maastricht, decor Pompeia, kastkom, grote vleesschaal, waterkan, theekan, plus drie kop en schotel, duikerpot met extra los deksel, aarderwerken kom met ...
Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord Queng Lung met floraal decor, chips rand 25ø Cond:R
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor, verso gemerkt met blad minimale chip rand. 12,6ø-13,8øcm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G
Vier 18e -19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze dekseldoosjes eenmaal groot rond met floraal decor, en drie maal met figurendecor. 5-11cm Cond:G
Negentiende eeuwse handbeschilderde porseleinen koektrommel met onderblad(biedermeier)rondom landschaps en gouddecor omstreeks 1840 11x28x19cm Cond:G
Duits porseleinen servies 2e helft 20e eeuw gemerkt AW handbeschilderd met roze floraal decor bestaande uit: theepot, 10 kop en schotels, 2 melkkannen, suikerpot, bonbonschaaltje, theecomfort 4 bloemv...
Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, gerestaureerd, 44x24ø Cond:R
Groot 19e eeuws Imari porseleinen wandbord met landschap folraal en gouddecor, chip rand 40,5cm Cond:R
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor 29x12ø Cond:G
Antiek societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900, decor Beatrix blauw floraal, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 11 kop en schotels in goede staat (minimale chip mogelijk) 6-26cm C...
Twee grote 18e eeuwse Deftsblauwe borden, randschade en barst 36ø Cond:M/R
Tien antieke tegels 19e eeuw o.a polychrome figuren, landschappen etc, minimale beschadiging mogelijk 13x13 Cond:G
Tien zeldzame antieke societe ceramique Maastricht keramieken borden omstreeks 1880 decor Napoleon, in goede staat 24ø
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschapsdecor minimale randglazuurschades 23,2ø Cond:R/G
Zes delen porselein 18e-19e eeuws, twee kommen gemerkt met blauwe floraledecors(chip) 4 schaaltjes met zittende figuren in landschap Cond:G 1,7x9,3 en 6x13,1cm
Oude antieke Chinese spekstenen Quan Ying 1e helft 20e eeuw in goede staat 25,5cm Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens en bamboe decor, in goede staat 11x21x12,5cm
Vier oude Duitse steengoed kruiken, 19e eeuw tot 1930, grote blauwgrijze kruik met vogeldecor, blauwgrijze kruik met floraal decor, kleinere kruik met floraal decor, en bruingeglazuurde baardmankruik ...
Samson porseleinen kom 18-19e eeuws met Chinees/Europees decor in goede staat 7x15ø
Twee antieke Japanse pijpvazen met floraal en vogeldecor, chip bij tuit, omstreeks 1900, 24x8ø Cond:R/G
Oud vijf delig porseleinen cacao servies, Droste cacao 20e eeuw, tablet, cacao kan, twee kop en schotels en een los kopje 7-40cm Cond:G
Oude Franse Sevres stijl porseleinen inktstel 20e eeuw met blauw, goud en bloemendecor, handbeschilderd 8x19x14cm Cond:G
Grote groen gelazuurd keramieken beeld door C.H. Leman eau Frankrijk nt. 8605, omstreeks 1930 voorstellende 2 olifanten in goede staat 32,5x33,11cm
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø
Zeven antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 17e/18e eeuws, beschadiging randen 13x13cm Cond:R
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G