Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese Cheng Lung trekpot met figuren in boot decor omstreeks 1800, hengsel kapot 14x18,5x10,5ø Cond:R

Amfora vaasje, Kaiser
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kaiser porseleinen Amfora vaas met landschaps en goud decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm

Blauw glazuur potje
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese terracotta pot met blauw glazuur (schroef weg) 19e eeuw sierstukken gerestaureerd 11x8,5cm Cond:R

Chinese kom
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 republikeins (gemerkt) met donkerblauw landschap en figuren decor in goede staat 7x14ø

Chinese kom
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xy kom (omstreeks 1900 republikeins)met rondom dieren en drakendecor, gemerkt in goede staat 6x12,5ø

Servies, Royal Albert
Resultaat: 100 EUR

Engels Royal Albert servies 21 delig met Moss Rose decor, o.a. koffiekan, melkkan, suikerpot, tablet, kop en schotels(minimale chip mogelijk) 7-25cm Cond:G

Antieke Chinese beelden
Resultaat: 100 EUR

Twee zeldzame 18e-19e eeuwse natuurstenen Chinese beelden, met rondom Chinese schriften en voorstellingen met Chinese kinderen bij karbauen (1 hoorn afgebroken) verder in goede staat. 22x10,5x8,5cm

Chinese schaal
Resultaat: 100 EUR

Chinese schaal 19e eeuws of ouder met groen-blauw decor in goede staat 6x27cm Cond:G

Chinese kom
Resultaat: 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinese porseleinen kom met floraal decor (diep blauw) met geschulpte rand, minimale chip 7x15,2 Cond:G

Kang Xi schotel, zilveren beugel
Resultaat: 100 EUR

Chinese Kang Xi schotel met zilveren beugel. Kang Xi schotel voorzien van bloemdecor. De beugel met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. MT.: Van Kempen Voorschoten jl.: Z 1884. Voorzien ...

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein 18e eeuw(beschadigingen), dekselpot met zilveren montuur en stop, Chinese kom met zilveren hengsel, twee maal onderzetter Kang Xy 10-17cm Cond:M

18e eeuws Delfts bord
Resultaat: 100 EUR

Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G

3 Wanli borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, 1 maal lichte randschade, 1 maal randschade, 1 maal glazuurschade 21-21,5 ø cm Cond:R

Groot imari bord
Resultaat: 95 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met floraal en goud decor (gelijmd) 55,5ø Cond:M

2 Chinees jade snijstukken
Resultaat: 95 EUR

Twee oude Chinese Jade snijstukken met visdecor, 20e eeuw 7-9cm Cond:G

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Imari pijpvazen met floraal en gouddecor (barst bij een vaas) 25x12ø Cond:R/G

7 Tegels, 17e-18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels 17e 18e eeuws met diverse voorstellingen, beschadigingen en restauraties 13x13cm Cond:R

Servies, Societe Ceramique Maastricht
Resultaat: 90 EUR

Antiek boerenbont societe, ceramique Maasricht servies omstreeks 1900 met diverse beschadigingen en verkleuringen 59-delig 10-28cm Cond:M

Twee delen Makkum
Resultaat: 90 EUR

Twee delen Hollands polychrome Makkums aarderwerk 20e eeuw opengewerkte mand, dekselpot 25cm Cond:G

Chinees bord, 17e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Groot 17e eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors (oude haarlijn en chips rand) 34,5ø Cond:R

Divers Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Groot lot 18e 19e eeuws Chinees porselein diverse borden 2 kopjes en schotels, diverse beschadigingen(Kang Xy bord goed) Cond:M/R/G

Petrus Regout servies ca. 1880
Resultaat: 90 EUR

Vier delen antiek Petrus Regout omstreeks 1880 Maastricht, decor Pompeia, kastkom, grote vleesschaal, waterkan, theekan, plus drie kop en schotel, duikerpot met extra los deksel, aarderwerken kom met ...

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord Queng Lung met floraal decor, chips rand 25ø Cond:R

6 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor, verso gemerkt met blad minimale chip rand. 12,6ø-13,8øcm

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G

4 Fam Rose dekseldoosjes
Resultaat: 85 EUR

Vier 18e -19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze dekseldoosjes eenmaal groot rond met floraal decor, en drie maal met figurendecor. 5-11cm Cond:G

Porseleinen koektrommel met onderschotel
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse handbeschilderde porseleinen koektrommel met onderblad(biedermeier)rondom landschaps en gouddecor omstreeks 1840 11x28x19cm Cond:G

Servies Duitsland A.W.
Resultaat: 80 EUR

Duits porseleinen servies 2e helft 20e eeuw gemerkt AW handbeschilderd met roze floraal decor bestaande uit: theepot, 10 kop en schotels, 2 melkkannen, suikerpot, bonbonschaaltje, theecomfort 4 bloemv...

Baardmankruik
Resultaat: 80 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, gerestaureerd, 44x24ø Cond:R

Groot imari wandbord
Resultaat: 80 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen wandbord met landschap folraal en gouddecor, chip rand 40,5cm Cond:R

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor 29x12ø Cond:G

Servies Petrus Regout, Beatrix
Resultaat: 80 EUR

Antiek societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900, decor Beatrix blauw floraal, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 11 kop en schotels in goede staat (minimale chip mogelijk) 6-26cm C...

2 Borden Delfts blauw
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Deftsblauwe borden, randschade en barst 36ø Cond:M/R

10 Antieke tegels
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke tegels 19e eeuw o.a polychrome figuren, landschappen etc, minimale beschadiging mogelijk 13x13 Cond:G

10 Napoleon borden, Petrus Regout
Resultaat: 80 EUR

Tien zeldzame antieke societe ceramique Maastricht keramieken borden omstreeks 1880 decor Napoleon, in goede staat 24ø

2 Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschapsdecor minimale randglazuurschades 23,2ø Cond:R/G

6 Delen porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes delen porselein 18e-19e eeuws, twee kommen gemerkt met blauwe floraledecors(chip) 4 schaaltjes met zittende figuren in landschap Cond:G 1,7x9,3 en 6x13,1cm

Quan Ying
Resultaat: 80 EUR

Oude antieke Chinese spekstenen Quan Ying 1e helft 20e eeuw in goede staat 25,5cm Cond:G

Yixing theepot
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens en bamboe decor, in goede staat 11x21x12,5cm

Duitse kruiken
Resultaat: 80 EUR

Vier oude Duitse steengoed kruiken, 19e eeuw tot 1930, grote blauwgrijze kruik met vogeldecor, blauwgrijze kruik met floraal decor, kleinere kruik met floraal decor, en bruingeglazuurde baardmankruik ...

Samson kom
Resultaat: 80 EUR

Samson porseleinen kom 18-19e eeuws met Chinees/Europees decor in goede staat 7x15ø

2 Pijpvazen met vogeldecor
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke Japanse pijpvazen met floraal en vogeldecor, chip bij tuit, omstreeks 1900, 24x8ø Cond:R/G

Droste cacao servies
Resultaat: 70 EUR

Oud vijf delig porseleinen cacao servies, Droste cacao 20e eeuw, tablet, cacao kan, twee kop en schotels en een los kopje 7-40cm Cond:G

Frans porseleinen inktstel
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse Sevres stijl porseleinen inktstel 20e eeuw met blauw, goud en bloemendecor, handbeschilderd 8x19x14cm Cond:G

Aardewerken beeld van 2 olifanten
Resultaat: 70 EUR

Grote groen gelazuurd keramieken beeld door C.H. Leman eau Frankrijk nt. 8605, omstreeks 1930 voorstellende 2 olifanten in goede staat 32,5x33,11cm

2 Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø

7 Antieke tegels
Resultaat: 70 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 17e/18e eeuws, beschadiging randen 13x13cm Cond:R

2 Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G