Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse eiken renaissance kast
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G

Empire chiffoniere
Resultaat: 1.350 EUR

Zeer mooie Hollandse mahoniehouten Empire chiffonnière met volle zuilen omstreeks 1820, messing kapitelen en messing origineel beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 151...

Kabinet
Resultaat: 850 EUR

Klein Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet in Louis Quinze stijl met verguld bronzen beslag, staande op klauwpoten beschadiging lijsten, fineer laat los links onder verder in goede originele staat 2...

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands mahoniehouten fineer op eiken Barok Louis Quinze stijl kabinet, omstreeks 1760 bronzen beslag en klauwpoten, mooi model wel schades aan lijstwerk krimpnaden en fineerschades ...

.
Resultaat: 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

7 stoelen , Amsterdamse School
Resultaat: 550 EUR

Zeven eikenhouten Amsterdamse school stijl stoelen, omstreeks 1920 met been inleg, zitting meest versleten, 1 armleunstoel en zes normale stoelen Cond:R/G 93x50x45cm

Vitrine
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Vitrine toonbank
Resultaat: 500 EUR

Grote houtgestoken vergulde empirestijl vitrine toonbank, met vitrine compartimenten en 8 lades facetgeslepen glas in goede staat 102x65x250cm

Eiken barok vitrinekast
Resultaat: 475 EUR

Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.

Eiken rolbureau
Resultaat: 475 EUR

Oud Engels eikenhouten rolbureau met kersenhouten rol met 9 lades, vakverdeling achter rolluik kwaliteits stijlmeubel Agatha collections, in goede staat 2e helft 20e eeuw 115x120x68cm

Hoekkastje met brons en intarsia
Resultaat: 425 EUR

Franse hoekkast met intarsia, bronzen sierwerk en gebogen glas, velours bekleedde schappen, 20e eeuw in goede staat (diverse houtsoorten) 142x75x55cm Cond:G

Porselein vitrine
Resultaat: 400 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...

Kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Chiffoniere
Resultaat: 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Tibetaanse paravent
Resultaat: 400 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G

Mahonie hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.

Eikenhouten betaaltafel
Resultaat: 390 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten betaaltafel met schuifbaar blad en slot in goede originele staat 79x69x106cm

Bureau met bureaustoel
Resultaat: 375 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...

Kussenkast, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.

Zwarte design stoel, Pierre Paulin
Resultaat: 350 EUR

Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G

Goudkleurige fautteuille
Resultaat: 350 EUR

Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G

Twee Art Deco nachtkastjes kersen
Resultaat: 350 EUR

Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G

Grote notenhouten uittrek-tafel
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm

Tibetaanse paravent
Resultaat: 330 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G

Eiken kabinet
Resultaat: 325 EUR

Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)

Hollandese vitrine opzetkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast Barok, Louis Quinze 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 225x170x40cm Cond:G

Kabinet Empire
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G

Frans eiken kabinet
Resultaat: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Kastje, huisapotheek
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Hausapotheke omstreeks 1880 met houtgegraveerde panelen, florale graveringen en spreuken, Griekse vrouw met slang, halve zuilen en tollen (hangkast met ...

Engelse sidetable
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

Mahonie meidenkast, Louis Philip
Resultaat: 250 EUR

Uitneembare Hollandse Biedermeier mahoniehouten meidenkast met schappen en lades, in goede originele staat 181x121x46cm

Eikenhouten broodkast/melkkast
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse drie deurs eikenhouten broodspinde met ijzeren nagels, naar 17e eeuws voorbeeld, hout gepind en in goede staat 135x156x48cm Cond:G

6 Stoelen in Art Deco stijl
Resultaat: 250 EUR

Zes palissander fineer Art Deco stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met goede stoffering(lakschade) 100x46x44cm Cond:R/G

Commode
Resultaat: 240 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten kist met gestoken front in goede staat 71x61x135cm

Louis Seize tafeltje
Resultaat: 225 EUR

Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat

Eiken buffetkast met glas-in-lood
Resultaat: 220 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken buffetkast met glas in lood vensters, leeuwenkoppen en figuren, omstreeks 1880 Neo Renaissance 252x130x53cm Cond:G

Grote spiegel+console
Resultaat: 210 EUR

Grote 19e eeuwse halspiegel verzilverd met kroon, en console 37x109x28 beschadigingen 201x96cm Cond:R

Bonheur
Resultaat: 210 EUR

Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52cm. Cond:G

Biedermeier sofa
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten Louis Phillippe bank met florale kroon omstreeks 1870 en rode velours stoffering 114x170x75cm in goede staat

Halve maan tafeltje met jaloeziedeurtjes
Resultaat: 200 EUR

Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G

Empire buffet
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm

Hollandse kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm

Mahonie kaptafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten klaptafel omstreeks 1890 met 5 lades en uitklapbare spiegels, facetgeslepen, in goede staat 161x102x55cm

Chinees lakwerk secretaire
Resultaat: 200 EUR

Chinese lakwerk secretaire(Engelse stijl) stijlmeubel 2e helt 20e eeuw, 10 lades in bovenstuk en 1 deur, goudkleurige chinoisserie decors op lades en schrijfklep 203x90x47cm Cond:G

Hoekconsole met engelenhoofd
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse hoekconsole eikenhout met bronzen cherubijnkop en wapenschild omstreeks 1880 in goede staat 34x36x30cm

Mahonie secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M

Hollands eiken theekastje
Resultaat: 190 EUR

Mooi antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas omstreeks 1920 met queen Anne poten en parelrand in goede staat 78x70x45cm

6 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met goede biedermeier stijl stoffering, omstreeks 1900 120x40x45cm Cond:G

Aziatische kast met gestoken panelen
Resultaat: 180 EUR

Oosterse kast met gestoken panelen met figuren, bloemen en suitaka tekens, 2e helft 20e eeuw 180x84x37cm Cond:G

Grote troonzetel
Resultaat: 175 EUR

Kapitale Oosterse houtgestoken kroonzetel met leeuwenkoppen wapen en rode stoffering (vlek) 20e eeuw 154x64x78cm Cond:G

4 Louis Philippe stoelen
Resultaat: 175 EUR

Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G

Lederen zetel
Resultaat: 160 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met houten poten en kopernagels, 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x76x74cm

Buffetkast
Resultaat: 160 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten buffetkast omstreeks 1900 in goede staat 210x122x60cm

Wortelnoten Queen Anne theetafel
Resultaat: 160 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse wortelnoten Queen Anne tafel met gebogen klauwpoten, origineel beslag en slot met sleutel, in goede originele staat 75x51x80cm

Eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G

Sta-op stoel
Resultaat: 160 EUR

Modern lederen Hukla sta -op stoel (elektrisch) nieuwprijs 3200,- 1 jaar oud in goede staat 105x76x90cm

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 160 EUR

Schitterende mahoniehouten gesneden Voltaire met floraal decor omstreeks 1870 stoffering vervuild verder in goede staat

Eiken garderobe kast
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten 2 deurs garderobekast met lade, snijwerk in de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 94x110x51cm

Kussenkast
Resultaat: 155 EUR

Hollandse Barokstijl kussenkast van eiken en notenhout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met schappen en lades, mooi ranken snijwerk, kast is uitneembaar. In zeer goede staat 181x166x59cm

Barok Commode wortelnoten
Resultaat: 150 EUR

Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm

Ingelegde etagere
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse etagiere tafel met intarsia, floraal decor en bronzen sierwerk omstreeks 1900 in goede staat 82cm

Mechelse eethoek
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse eikenhouten eethoek met 6 stoelen met leeuwenkoppen in renaissance stijl (goede stoffering) uittrektafel verlengbaar tot 238cm 76x97x138cm Cond:G

eiken buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G

Eikenhouten kist
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse Hollandse dekenki8st met panelen en rillen en smeedijzeren handgrepen in goede staat 77x57x118cm

Engels schrijfbureau
Resultaat: 130 EUR

Louis Seize stijl schrijfbureau mahoniehout met tap toelopende poten, goed schrijfleer op blad omstreeks 1900 met drie lades in goede staat, 76x65x121cm.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 125 EUR

Hollandse wortelnoten Barok secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag, in goede staat 105x78x50cm

Lederen oren-zetel
Resultaat: 120 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R

Speeltafel
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours belijmd blad, opklapbaar en draaibaar, in goede staat, lichte fineerschade 78x83x42cm

Niervormig bureau
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten niervormig schrijfbureau met opstaande bureaurand omstreeks 1930 staande op leeuwenpoten drie bewerkte lades en twee deuren in goede staat 85x68x126

Vergulde spiegel
Resultaat: 120 EUR

Vergulde 19e eeuwse spiegel met kuif en geslepen spiegelglas , achterkant kuif beschadigd, lichte restauratie rechts onder 92x46cm Cond:R/G

Bewerkte kapspiegel
Resultaat: 120 EUR

Antieke staande mahoniehouten kapspiegel met twee lades omstreeks 1870 staande op driespantpoot in hoogte verstelbaar 166cm Cond:G

4 Armleunstoelen, wit creme
Resultaat: 120 EUR

Vier crème kleurige houten armleunstoelen met gestoffeerde zitting(vlekken) naar oud voorbeeld van 1900, 2e helft 20e eeuw 80x60x53cm Cond:R/G

Louis Philippe kast
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 1 deurs Philippe kast met grote kroon omstreeks 1870 (wormbeval/beschadiging sneck weg) 236x103x56cm Cond:R

Wortelnoten commode
Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Eikenhouten theekastje
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas omstreeks 1920, snijwerk en Queen Anne pootjes 89x43x74cm Cond:G

2 Windsor kinderstoeltjes
Resultaat: 110 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm

Zeldzame zitbank
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG

Empire spiegel
Resultaat: 105 EUR

Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G

Bureautje in de Engelse stijl
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G

Vitrinekast, Louis Seize stijl
Resultaat: 100 EUR

Antieke Louis Seize stijl vitrine kast omstreeks 1900, met gebogen glas en glazen schappen, in goede originele staat 131x132x43cm Cond:G

Tafel met 4 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Biedermeier stijl eethoek met 4 stoelen, 2e helft 20e eeuw in redelijk goede staat 80x115cm en 90x48x50cm

Grenen salontafel ca. 1820
Resultaat: 100 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse tafel ( poten ingekort tot salontafel) met lade.45x81x100cm Cond:G

Eiken meidenkast
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten 2 deurskast omstreeks 1840 in goede originele staat 167x100x47cm Cond:G

Mahonie kapspiegel
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel in goede staat 96x86x37cm

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm

Vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36

Vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36

Antieke Thonet stoel
Resultaat: 95 EUR

Antieke thonet schommelstoel omstreeks 1900 (ongemerkt) met rieten zitting en rugleuning, in redelijk goede staat 110x103x58cm Cond:R/G

Grote mahonie meidenkast
Resultaat: 90 EUR

Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G

Mahonie bridgetafel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Bridgetafel, uitklapbaar Engeland in goede staat 77x82x41cm

Eikenhouten armstoel
Resultaat: 90 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten armleunstoel, houtgepind in Barokstijl, in goede staat 113x54x64cm

Grote spiegel
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke mahoniehouten kapspiegel met facetgeslepen glas in goede staat 109x64cm

Houten bed
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuws grenenhouten schommelbedje in goede staat 65x91x62cm Cond:G