Grote kunstenaars glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw in goede staat ongesigneerd 34x45x16cm Cond:G
Twee glazen parfum flesjes beide gesigneerd Lalique France, 1 flesje in de vorm van twee bloemen 9x9x2,5cm Cond:G
Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm
Grote kunstenaars glazen vaas 21e eeuw met mille flori techniek, ongesigneerd 44cm in goede staat.
Moderne kunstenaars glazen vaas met kattengezicht opgewerkt, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd. 31x23x10cm
Zeer groot 19e eeuws gegraveerd glas met floraal decor en tekst Victoriane in goede staat
Oude lalique France kristallen schaal met vogeldecor rond de stam 20e eeuw in goede staat 8,5x14 Cond:G
Twee grote antieke kristallen deksel coupes facetgeslepen, beide dekseltoppen beschadigd omstreeks 1900 33x12ø Cond:R
Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm
Twee grote groenglazen kandelaren 1e helft 20e eeuw theresienthal Duitsland in goede staat 29cm
Zes oude kristallen karaffen 19e 20e eeuw (stop uiteinde chips af) 28-35cm Cond:G
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Drie kristallen flacons met slijpsel 1e helft 20e eeuw, minimale chips mogelijk, Cond:G 14-17cm
Lot van 40 kristallen glazen met slingerstam, vier maten, gelijke stijl 7-11cm
Tien diverse kristallen flacons met diverse slijpsels kleuren en maten 12-18cm 20e eeuw Cond:G
Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen maten en afbeeldingen meeste flesje Frans 20e eeuw
Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G
Drie 19e eeuwse kristal amandelgeslepen kandelaars en gemberpotten 20-33cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G