Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm
Acht oude snuffbottles China, porselein, messing etc en een verzilverde flacon, ovaal model met bloembeschildering. 1x6x5cm.Cond:G
Antieke barometer omstreeks 1930 Holland, in Amsterdamse school stijl 37x15x5.5cm Cond:G
Vier delen divers 19e eeuws, grote roodkoperen appelketel(zwaluwstaart verbinding), gietijzeren strijkijzer, messing petroleumlamp, tinnen theekan 22x47cm Cond:R/G
Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm
Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm
Drie delen oud messing met florale en emaille beschildering, in Jugendstil stijl 20e eeuw 10,5-25cm Cond:G
Antieke Chinees bewerkte koperen theebus met landschapsdecor (gemerkt) omstreeks 1900 in goede staat 12x9,5x6cm
Twee antieke koper en messing kruithoorns, jager in landschapsdecor, en jachthond met grijpvogel 16-24cm Cond:R/G
Twee antieke tafel/bureau lampvoeten 1e helft 20e eeuw een messing een compositiemetaal 32x59cm Cond:G
Grote 19e eeuwse koperen samovaar met leeuwenkoppen en leeuwenpoten, met kolenlade, licht bedeukt 65cm Cond:R/G
Antiek dienblad omstreeks 1900 met keramieken blad, gebloemd en tinnen omranding in goede staat 40x25x6cm
Drie antieke Chinese houtgesneden netsuke's op houtgesneden sokkel, voorstellend drie Chinese wijsheren omstreeks 1900 6x7x2cm
Antieke eikenhouten stoof omstreeks 1800, Louis Seize, met snijwerk en vaasmotief, en ossenbloed beschilderingen 18x27x22cm Cond:G
Oosterse sieradenkist/ muntenkabinetje met Jade plaquettes en koperen beslag 20e eeuw 4 lades en 2 deuren zonder slotjes in goede staat 23x15,3x11,5 Cond:G
Antiek Japans lakwerk metalen dienblad met vergulde bloemen en vlinder decor (oxidatie) omstreeks 1900 Cond:R 51,5x72cm
Antieke scheeps- stormlamp omstreeks 1900 steam driffenstores co battery green lowesoft, met originene petroleumbrander en glas, in originele staat 44x27ø Cond:G
Oude messing melkbus bronskleurig gepatineerd Twenthe 1970 in goede staat 62cm.
Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat
Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Drie delen messing 20e eeuw 2 Jugendstil kaarskandelaren, Grieks beeld Fanacidis nr 16/25 vrouw met schild 23-29cm
Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G
Twee 18e en 19e eeuwse messing treven, een met tijger en een met wapen, beide in goede staat 15-26cm Cond:G
Antieke hallamp omstreeks 1920 messing 6 kantig met facetgeslepen glas en porseleinen fitting in goede staat 37x20ø
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm
Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G
Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G
Twee oude antieke dekseldoosjes, mahoniehout met messing beslag en vakverdeling, en wortelnoten sigarettendecor met sigarettenhouder 22-26cm
Oude Oosterse parelmoer snuffbottle met plated? monturen 20e eeuw in goede staat 6,5cm
Vier prachtige 19e eeuwse tinnen theekannnen in goede staat. kleine beschadigingen 20-27cm Cond:G
Oude messing kroonluchter 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 5 lichts 61x52cm Cond:G
Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G
Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.
Antieke miniatuur, ivoor en parelmoer omlijsting, in goede staat 10x8,5cm
Twee antieke bokaalvazen met putti en floraal decor, omstreeks 1880, compositiemetaal(1vaas voet scheef) 28cm Cond:R/G
Twee goudkleurige wandconsoles, 2e helft 20e eeuw in schelpvorm in goede staat 36x19x39cm Cond:G
Groot oud wortelnoten schilderspalet omstreeks 1930 in goede staat 62x43 Cond:G
Massief messing figuur voorstellende Athene 20e eeuw in goede staat. 21cm
Grote antieke uitschuifbare liniaal in mahoniekist W.F Stanley en Co LTD, railway approach London bridge 57x7.5x3.5cm omstreeks 1900 in goede staat
Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G