Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bakelieten wandtelefoon
Resultaat: 45 EUR

Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm

8 Flacons
Resultaat: 45 EUR

Acht oude snuffbottles China, porselein, messing etc en een verzilverde flacon, ovaal model met bloembeschildering. 1x6x5cm.Cond:G

Barometer, Amsterdamse School
Resultaat: 45 EUR

Antieke barometer omstreeks 1930 Holland, in Amsterdamse school stijl 37x15x5.5cm Cond:G

4 Delen divers
Resultaat: 45 EUR

Vier delen divers 19e eeuws, grote roodkoperen appelketel(zwaluwstaart verbinding), gietijzeren strijkijzer, messing petroleumlamp, tinnen theekan 22x47cm Cond:R/G

Messing etageretafeltje, vierkant
Resultaat: 45 EUR

Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm

Russisch reisikoon
Resultaat: 45 EUR

Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm

3 Delen Messing, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud messing met florale en emaille beschildering, in Jugendstil stijl 20e eeuw 10,5-25cm Cond:G

Chinese theebus
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinees bewerkte koperen theebus met landschapsdecor (gemerkt) omstreeks 1900 in goede staat 12x9,5x6cm

2 Kruithoorns
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koper en messing kruithoorns, jager in landschapsdecor, en jachthond met grijpvogel 16-24cm Cond:R/G

Haardscherm
Resultaat: 40 EUR

Oud messing haardscherm, 20e eeuw in goede staat 61x101cm

2 Antieke lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke tafel/bureau lampvoeten 1e helft 20e eeuw een messing een compositiemetaal 32x59cm Cond:G

Samovaar
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse koperen samovaar met leeuwenkoppen en leeuwenpoten, met kolenlade, licht bedeukt 65cm Cond:R/G

Dienblad met tinnen omranding
Resultaat: 40 EUR

Antiek dienblad omstreeks 1900 met keramieken blad, gebloemd en tinnen omranding in goede staat 40x25x6cm

3 Figuren op houten voet
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden netsuke's op houtgesneden sokkel, voorstellend drie Chinese wijsheren omstreeks 1900 6x7x2cm

Stoof, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten stoof omstreeks 1800, Louis Seize, met snijwerk en vaasmotief, en ossenbloed beschilderingen 18x27x22cm Cond:G

Oosters sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

Oosterse sieradenkist/ muntenkabinetje met Jade plaquettes en koperen beslag 20e eeuw 4 lades en 2 deuren zonder slotjes in goede staat 23x15,3x11,5 Cond:G

Beschilderd dienblad
Resultaat: 40 EUR

Antiek Japans lakwerk metalen dienblad met vergulde bloemen en vlinder decor (oxidatie) omstreeks 1900 Cond:R 51,5x72cm

Scheeps stormlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke scheeps- stormlamp omstreeks 1900 steam driffenstores co battery green lowesoft, met originene petroleumbrander en glas, in originele staat 44x27ø Cond:G

Bronskleurige melkbus
Resultaat: 40 EUR

Oude messing melkbus bronskleurig gepatineerd Twenthe 1970 in goede staat 62cm.

Hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat

Twee 3-lichts wandlusters
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm

Spel
Resultaat: 40 EUR

Oud Mahjong spel in koffer met beschrijving omstreeks 1950 in goede staat

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

Bontjas met stola
Resultaat: 40 EUR

Oude bontjas met stola, in goede staat 107cm Cond:G

2x Antieke ivoren netsuke
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G

2 Jugendstil kandelaren + beeld
Resultaat: 35 EUR

Drie delen messing 20e eeuw 2 Jugendstil kaarskandelaren, Grieks beeld Fanacidis nr 16/25 vrouw met schild 23-29cm

Drie kandelaren en asbak
Resultaat: 35 EUR

Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G

2 Antieke treven
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e en 19e eeuwse messing treven, een met tijger en een met wapen, beide in goede staat 15-26cm Cond:G

Antieke hallamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke hallamp omstreeks 1920 messing 6 kantig met facetgeslepen glas en porseleinen fitting in goede staat 37x20ø

Kraantjeskan, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm

Dupont aansteker
Resultaat: 35 EUR

Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G

Diverse tinnen voorwerpen
Resultaat: 35 EUR

Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G

2 Houten kistjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude antieke dekseldoosjes, mahoniehout met messing beslag en vakverdeling, en wortelnoten sigarettendecor met sigarettenhouder 22-26cm

Parelmoer flacon
Resultaat: 30 EUR

Oude Oosterse parelmoer snuffbottle met plated? monturen 20e eeuw in goede staat 6,5cm

4 Tinnen koffiekannen
Resultaat: 30 EUR

Vier prachtige 19e eeuwse tinnen theekannnen in goede staat. kleine beschadigingen 20-27cm Cond:G

Messing kroonluchter
Resultaat: 30 EUR

Oude messing kroonluchter 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 5 lichts 61x52cm Cond:G

3 Delen diversen
Resultaat: 30 EUR

Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G

2 Antieke bronzen wandlampen
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.

Miniatuur ivoor en parelmoer
Resultaat: 30 EUR

Antieke miniatuur, ivoor en parelmoer omlijsting, in goede staat 10x8,5cm

2 Bokalen met putti
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bokaalvazen met putti en floraal decor, omstreeks 1880, compositiemetaal(1vaas voet scheef) 28cm Cond:R/G

2 Appelketels
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels ø18 en ø27 Cond;R/G

2 Goudkleurige wandconsoles
Resultaat: 30 EUR

Twee goudkleurige wandconsoles, 2e helft 20e eeuw in schelpvorm in goede staat 36x19x39cm Cond:G

Wortelnoten schilderspalet
Resultaat: 30 EUR

Groot oud wortelnoten schilderspalet omstreeks 1930 in goede staat 62x43 Cond:G

Klein kanon
Resultaat: 30 EUR

Decoratief metalen kanon 20e eeuw in goede staat 19x44x18cm

Messing figuur
Resultaat: 30 EUR

Massief messing figuur voorstellende Athene 20e eeuw in goede staat. 21cm

Grote rekenliniaal
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke uitschuifbare liniaal in mahoniekist W.F Stanley en Co LTD, railway approach London bridge 57x7.5x3.5cm omstreeks 1900 in goede staat

2x Prikslee
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G

Cloisone vaas met vogels
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G